Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russel Terrier-em van...

Jack Russel Terrier-em van kan hogy hatékonyabb vadász ha van mellette egy másik fiú vagy lány? Ha ketten vannak jobban ösztönzik egymást?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Jack Russel Terriert csak úgy lehet tartani, hogy egy kan és egy nőstény vagy pedig csak úgy ha kiskoruk óta együtt nőnek fel.Vagy ugye egyedül. Nagyon agresszív kutyák egymással szemben legyilkolják egymást. Egyik ismerősöm is összetett többet és alig bírta szét választani őket. Szóval én egy kant és egy szukát ajánlanék biztos ösztönzik egymást.
2012. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ösztönöznék egymást? A terrierekkel általában egyedül vadásznak.
2012. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát szerintem meg mindig többen vannak :)
2012. febr. 5. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy szukám és egy kanom. A szuka az egyfolytában vadászik, keresi a patkányokat, egereket. A kan az nem annyira aktív, de amióta nálam van (1 évesen kaptam, de előtte is ismertem már)sokat fejlődött. Igaz magától nem nagyon indul el vadászgatni, de ha látja, hogy a szuka azt csinálja, akkor ő is megy vele. Volt olyan hét, hogy a fásból minden nap hoztak elő rágcsálókat. De többnyire a szuka fogta meg őket.

Amúgy a szukám sokkal hevesebb vérmérsékletű, mint a kan. Neki menne gondolkodás nélkül bármekkora kutyának, a kan viszont nem. Ő sokkal nyugodtabb, barátságosabb.

2012. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösszi az infót úgyis gondolgodom rajta hogy hozok egy szukát hozzá :)
2012. febr. 5. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha ketten vannak...
2012. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!