Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is csinál így a kutyája...

Másnak is csinál így a kutyája? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy chihuahuám! Ha játszok vele vagy simogatom, vagy megijesztem, akkor úgy húzza magát az ágyon mint egy fóka! Most is ezt csinálja... Valami betegsége lehet? :( Vagy miért csinálja ezt?

Egy aggódó gazdi! :D


2012. febr. 5. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy kamu kérdés!!!!

Nekem is csivavám van,den nem játszik fókát!! És kínzod is,mert megijeszted szegényt!!!!Az én csivavám hemperegni szokott,ha boldog,csóválja a farkát és ugrándozik!!:) De ezt a fóka mókát nem értem... Mi ez a fóka jelenség???

2012. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem úgy ijesztem meg! csak ha játszunk elbújok az ágy mellé és megfogom a lábát, és ő hátranéz, és pislant egyet, de nem igazából ijed meg! De amúgy télleg igaz, mert lefekszik a pocijára és húzza magát!
2012. febr. 5. 14:50
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem keverék kutyám van de az enyém is szokott furán viselkedni (hanyatvágja magát a melső két lábát felhúzza és a hátsókkal löki magát
2012. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az enyém is kb. ezt csinálja!
2012. febr. 5. 14:54
 5/12 Akiteki ***** válasza:
behódol és játszani hív.
2012. febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oké köszi! Megnyugodtam! :)
2012. febr. 5. 14:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, lehet tényleg egy fóka...
2012. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
XD.. Köszi szépen a válaszokat! Ő tényleg egy mini fóka!
2012. febr. 5. 15:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Akiteki válasza:


behódol és játszani hív.


Akiteki, reggel is azért csinálja mikor észre veszi hogy fent vagyok? :D (Megnézem a mobilomon mennyi az idő és már a nyakamon van és kúszik/mászik/nyalogat

2012. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is csivavám van. És ha játszunk gondol egyet és eldobja magát és kinyúlik az ágyon:D Szerintem azért csinálja mert játszani akar...:)
2012. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!