Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki saját maga...

Van itt olyan, aki saját maga nyomja ki a kutyája bűzmirigyét?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem.

Tudom, hogy nem kell rendszeresen, de mikor szükséges, van olyan aki saját maga csinálja és nem állatorvos?


2012. febr. 2. 17:39
 1/6 Akiteki ***** válasza:

Normális kaját adok nekik, és soha nincs gond vele, rendesen ürül. Tehát saját magának nyomja ki.

Egyébként meg az állatorvos tudja hogy kell csinálni, ha valami baj van vele.

2012. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha nincs vele gond, gyakorlatilag sose kell szakembernek kinyomnia?
2012. febr. 2. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapesetben rendesen ürül a kutyának, akkor tök felesleges hozzá nyúlni.

Az enyémnek 3-4 havonta sajnos ki kell, hogy nyomja az állatorvos. Egyszer mondta, hogy ha gondolom, akkor szívesen megtanítja, de mondtam, hogy ezt inkább rábízom:)

Egyébként észre lehet venni, ha gond van vele. Egyrészt érezni fogod azt a jellegzetes büdös szagát:) De az enyém a fülét rázza, és a tappancsát rágcsálja, ha meg van telve.

2012. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Egyetlen kutyám volt, akinek ki kellett nyomni: egész életében összesen 2x. Az összes többinek soha hozzá nem kellett nyúlni. Pedig vannak és voltak páran. Ügyelj rá, hogy ne legyen hasmenése, néha adhatsz neki egy kis csontot, hogy kemény legyen a széklete és akkor nem kell nyomkodni. Bár gondolom Nektek már mindegy, mert a műtéttel kivette az orvos.
2012. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akiteki: 2 különböző kérdezők vagyunk, egyém a másik( amugy nem vette ki neki.)
2012. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
ja, csak olyan hirtelen egymás után volt, azt hittem ugyaanz:)
2012. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!