Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a két kutyámmal,...

Mit tegyek a két kutyámmal, mivel nem a kutyaházban töltik az éjszakát ebben a hideg időben?

Figyelt kérdés
A nagy hidegben inkább egy rongyon fekve töltik az éjszakát egy fedett szín alatt.
2012. febr. 6. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod egy garázsba bezárni legalább,hogy fűtött helyen legyenek?nálunk mínusz 13fok van,szóval ilyen hidegben totál megfagy a kutya is..pláne ha csak fekszik-csak gondolj magadba ha nem mozogsz te is hamar áthűlsz..próbáld meg befogadni fűtött részbe.

Nekem igaz lakásban van,de ha kertesem lenne,sztem a lakásba is beengedném ilyen hidegben..

2012. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd ha fáznak, bemennek a házba.
2012. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen kutyád van? lehet hogy ott melegebbet éreznek, nálunk most 3 nagy és 5 piciboxer van a lakásba, igaz szűkösen vagyunk és kiidegelnek de inkább mint hogy megfagyjanak kint
2012. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem hülye a kutya, ha fázik, akkor nem fog kinnt megfagyni, hanem keres magának védettebb zugot. Fedél van a fejük felett, nem áznak. Ha bedugod a kezed a bundájuk tövébe, érezni fogod, hogy ott jó melegek. Inkább told meg kicsit zsirosabbal a kajájukat is:)
2012. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Megpróbáltam bezárni őket, de olyan ribilliót csaptak, hogy kénytelen voltam kiengedni mindkettőt.

2012. febr. 6. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
A kutyaházban van nekik rongy? tedd be azt amin kint fekszenek, de ha fázik majd bemegy. Nekem egy csehszlovák farkas van és az is kint fekszik. Ritkán megy be a házikójába. Még akkor sem bújik el ha szakad az eső vagy a hó-
2012. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott őket. Nem fáznak azok. Az én labradorom is ilyen jó firma, hogy a meleg téliesített házát egy pár perc alatt nyáriasította, padlószönyeget, hófügönyt leszedte, a rongyokaz kilökte a hóba, és oda lefeküdt. A délutáni szunyát ott töltötte. Hidd el, ha érezné, hogy fázik, behúzódik.
2012. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kazánházba vagy kamrába tedd ott meleg is van valamennyire :9
2012. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne zárassátok már be kajakra vele a kutyákat. A kinti kutyának kinzás ha meleg helyre van bezárva. Nem azt kell nézni, hogy fáztok ebben az időben, hanem,. hogy a kutyának mi a jó.
2012. febr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!