Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény? (többi lent 5 mini...

Vélemény? (többi lent 5 mini pincher pótmamája)

Figyelt kérdés

Itt vannak a képek róluk. Sajnos mind az 5 öt nem bírtam egybe mert összevissza mocorogtak. Így sem volt egyszerű... Ma viszem a kicsi kutyát 5-re dokihoz drukkoljatok neki.:) Vélemény?

[link]


[link]


[link]


[link]


2012. febr. 6. 15:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ma 15:22

Ne légy már ennyire mufurc.

ha nem tetszik a kérdés, lépd át. ennyi.

2012. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor kell már nekik olyan járóka szerű. Vagy elkeríteni kis helyet. Indul a felfedező körút. Végül is 5 hetes már kutya :))
2012. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egész éjszaka nyüszítenek ha nem jöhetnek oda mellém az ágyba még el nem alszanak... Nagyon rafkósak. Megy már a játék de nagyon kis esetlenek. Szerintem kalcium hiányosak mert olyan kis gyengécskék a csontjaik. Szegény kis bicebóca is játszana, esik-kel mert állandóan ugrál. Viszont álmukban állandóan nyüszítenek! Az mitől lehet?
2012. febr. 6. 15:28
 14/21 anonim ***** válasza:

ha nyugodalmat akarsz és azt, hogy a leendő gazdák ne kínlódjanak majd, ne szoktasd őket az ágyhoz. Tűrj el pár éjszakát és ne vedd őket az ágyba.

A doki majd biztosan elmond mindent az állapotukról.Látatlanban nehéz bármit is mondani.

2012. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy suliba járok... És fősulin elég nehéz úgy végig ülni az előadásokat, hogy egy szemet sem aludtam...:( Így se sokat tudok tőlük aludni de ha nem ott aludhatnak el akkor 2 órán keresztül vonyítanak. (Addig bírtam) Lehet éjszakákra lepasszolom őket páromnak. Hátha ő keményebb szívű:)
2012. febr. 6. 15:33
 16/21 anonim ***** válasza:
Füldugó.
2012. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Végül is nincsenek egyedül. Ott a testvér. csak ki kell bírni amíg beleunnak.
2012. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azt írtad Te is tenyésztő vagy. Nincs esetleg olyan kutyusod, amelyik pártfogásába venné őket? Akkor mellé bújhatnának alvásnál. Hozzám, ha kölyök kerül valamelyik ivartalan szukám mindig maga mellé veszi, és pátyolgatja, megvédi.
2012. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Van két pincser kutyusom de mind kettőnek kiskutyái vannak. Az egyiknek 3 hetesek a másiknak 2 hetesek. És ezek a pici kutyák normál méretű pincserek szóval kitudnak mászni onnan ami az én picijeimnek van kialakítva.
2012. febr. 6. 16:10
 20/21 anonim ***** válasza:

Belinkelné valaki az előző kérdést?

Köszi:)

2012. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!