Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek meg tudná szokni,...

Szerintetek meg tudná szokni, vagy nem lenne jó neki?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves kutyám. Kint van a helye a pincében van neki egy csomó pokróc és párna amire tud feküdni. Most hogy ezek a nagy hidegek vannak be szeretném őt hozni az előszobába. Az előszoba nem nagy de van radiátor tehát jó meleg van. A szőnyeget, cipőket, kabátokat stb. természetesen eltenném de a szekrényeket amiben a holmik vannak azokat nem tudom kivinni. Szerintetek szétrágná a bútorokat?? Nem volt még bent a lakásban ez lenne az első neki. Régebben az udvaron sok mindent szét rágott de most már csak azokat rágja amiket adok neki. Szerintetek ha hozok be neki egy pár fát amit rághat majd békén hagyja a bútorokat?? fagy próbáljak a bútorok szélére ráragasztani valami szivacsot vagy fát hogy előbb azt szedje szét?? Bocs a hosszú szövegért.

A kutyák benti tartásában nem vagyok otthon úgyhogy értelmes válaszokat kérek+


2012. febr. 6. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép dolog tőled, hogy be szeretnéd vinni őt az előszobába, bár minden gazdi így gondolkodna. Nem hiszem, hogy bármit is megrágna. Nekünk is kinti kutyáink vannak, mikor beengedjük őket télen, sosem bántanak semmit, pedig ők aztán nagyon kinti kutyák. Inkább csak elnyúlnak.
2012. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ :D Mennyi idősek a kutyáid?? És milyen fajtájúak?? Nekem Decemberbe volt 1 éves és Tosa-inu. Lehet hogy megpróbálom őt behozni. :D Először majd fennmaradok tovább és figyelem őt ;) De okos kutya ő csak néha kicsit bohókás de hát melyik kutya nem?? :)
2012. febr. 6. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
15 éves tacskó és 10 éves kuvasz.
2012. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja de akkor a tieid már idősek :) Az enyém még fiatal és élénkebb :) De azért köszi :)
2012. febr. 6. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Én akkor már inkább a saját szobámba vinném:) Leteszel egy pokrócot, vagy plédet, és nagyon boldogan fog aludni, ha a közeledben lehet. És ott úgyis hallod, ha valamit piszkál.
2012. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem megoldható :S 2 szintes családi házban lakunk és a szobám az emeleten van. ez a kisebb gond. a nagyobb az hogy padló szőnyeg van letéve és minden csupa szőr lenne. meg szerintem nem hagyna aludni :)
2012. febr. 6. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy séta után fáradtan nem valószínű, hogy rágcsálna, főleg ha amúgy tiszteletben szokta tartani az élettereteket. Legyetek vele határozottak, a rossz viselkedést csírájában fojtsátok el, és valószínűleg nem lesz gond. De tényleg vigyétek el sétálni, ne csak kieresszétek a kertbe, mert attól nem fárad el.
2012. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne vidd be. Nem hiszem, hogy fázna a mostani helyén, ráadásul ha állandó kinti kutya, akkor a szervezete, a szőre már alkalmazkodott. És szinte biztos, hogy éjjel csak a bejárati ajtót kaparná szét, mert ki akar menni. A pincében amugy sem szokott olyan hideg lenni. Mondjuk ha meg tudod oldani, valami kutyaház félét levihetsz neki, ha nagyon fázna, akkor bebujik, és kifűti magának.
2012. febr. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!