Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e a komondorral (50kg...

Lehet-e a komondorral (50kg os 3-4 eves kifejlett kutyaval),10-20 km-es erdei turakra indulni, vagy o nem a gyalogturak hive? . Nem varom h. vadaszkutya legyen csak elkiserjen a kirandulasaimra

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán. Ha kellemes, békés tempóban ballagtok, akkor bírnia kell. A pásztorkutyák nem arról híresek, hogy naphosszat egy helyben ücsörögnek... És tuti nem fog senki beléd kötni, ha egy komondor kísér. :)

Esetleg ha aggódsz érte, akkor adhatsz neki valamilyen ízületvédő vitamint. Ártani biztos nem árt, főleg hogy nagy testű.

2012. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet! Bírnia kell! :DD
2012. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mailerdeamon ***** válasza:
100%
Simán, csak kérdés, hogy hány kiló gazt fog összeszedni a szőre 20 km alatt.
2012. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze!! Én a Pulimmal szoktam menni.....
2012. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan mehetsz vele.Biztosan értékelni fogja.
2012. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szereti, de az egyik válaszolónak igaza van, az enyém szőréből még hetek múltán is szedjük a gazt meg a toklászokat:D
2012. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
mivel nagytestű kutyáról van szó, ezért nagy a mozgásigénye, bírni fog a túrát csak vigyázni kell, hogy kullancs ellen védve legyen, nekem is volt komondorom
2012. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Más kutyából is nehéz kiszedni a bogáncsokat, egyéb ragadósokat. A komondorból biztos még nehezebb :-))))))))))
2012. febr. 8. 08:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát még a kullancsokat kibogarászni belőle... O.o Jó mulatást! :)
2012. febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Kedves utolsó: gondolom, számdora ismeretlen fogalom a spot on és a kullancs ill. bolha elleni nyakörv. Javaslom, ismerkedj meg vele!
2012. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!