Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A jövő heti (február 19)...

A jövő heti (február 19) budapesti kutyakiállításra mennyi a belépő látogatóként?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nagyon láma vagyok, de nem találom sehol... Ha viszek kutyát is (nem neveztünk be, csak szoktatjuk, fél éves), neki is kell belépő?

Külföldről megyünk, jó lenne nagyjából tudnunk, mennyi pénzt váltsunk.

Köszönöm!



2012. febr. 7. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez változó 300-1000 ft-ig, bár én inkább az ezres kategóriára tippelnék. A kutyát bevihetitek ingyen, de az oltási könyvét ne hagyjátok otthon, mert belépésnél kérni fogják.
2012. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem is találhatod, mert a belépő nem a meoe pénze, hanem a helyszínt biztosító cégé.

[link]

2012. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem már csak az érdekel, hogy ez az 1700 Ft csak online vásárlás esetén ennyi, vagy a helyszínen is...?
2012. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ezek hülyék, ennyiért senki nem fog látogatóként bemenni...
2012. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1700-ért? Miért ne? Szerintem nem sok, a 700 pénzt még keveselltem is egy kicsit a macskakiállításért legutóbb, pedig ott is elbuliztam egész nap, marhára élveztem laikusként is.
2012. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
Szerintem ott több lesz. De ne izgasd magad, ha többet váltasz, legfeljebb veszel a büfében egy kávét.:))
2012. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Érdekes, hogy rögtön utánam is lett egy hasonló kérdés :)
2012. febr. 8. 05:32
 8/8 A kérdező kommentje:

Kaptam egy ilyen linket:

[link]

Szóval a helyszínen 2000 Ft, és néhány standnál "levásárolható" a jegy? Ez tök jó!

2012. febr. 9. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!