Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kutyus viselkedése?

Husky kutyus viselkedése?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz egy husky-m, és szeretném tudni, hogy mire számítsak. Mindent, hogy kiskorában mekkora, menyit eszik, hogyan lehet könnyebben sétáltatni, mit szeret, meg minden ilyesmi... Mindenre kíváncsi vagyok!:) Jah, és esetleg neveket mondanátok?;) Köszi!
2012. febr. 9. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, de szerintem ezt a tenyésztőtől kéne megkérdezned.
2012. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Kan, szuka? Kan: Démon, rosszcsont, Szuka: Suzi.
2012. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
2012. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
1: és ki az a tenyésztő, aki elad úgy kutyát, hogy ezekről fel sem világosítja a vevőt??
2012. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Remek, tudj meg róla mindent! Olvass könyveket, cikkeket, fajtaismertetőket, beszélgess el a tenyésztővel, még mielőtt egyáltalán biztosan eldöntenéd, hogy lesz-e ilyen kutyád.
2012. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ja igen, és ha van már kinézett kölyök, akkor lehetőleg felejtsd el, és keress egy másik tenyésztőt, mert felelősségteljes ember törődik azzal, hogy hova kerül a kölyke, és nem adja őket olyan gazdák kezébe, akik nem tudják, mit vállalnak.
2012. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Akiteki ***** válasza:
80%
Magyarországon jelenleg a huskyk 90 %-a nem tenyésztőtől kerül a gazdihoz. Senki nem fogja felvilágosítani. Ezért van annyi kidobott kutya a fajtamentésnél.
2012. febr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha első kutya akkor nem ajánlóm. Ha szaporítótól vennéd meg se vedd! Kb szaporítótól 40 ezer ft tenyésztőtől 100-120 és adva van hogy nem beteg (ja meg a garancia), hiába oltják attól még nincs szűrve h nem beteg. Ha meg tenyésztőtől veszed akkor ezt kérdezd meg tőle, ezekre a kérdésekre szívesen válaszolnak. Szerintem nem eszik olyan sokat (nekem nincs huskym). Úgy tudod könnyebben sétáltatni h veszel egy 20 méteres hegymászókötelet azt rákötöd a nyakörvre és így máris könnyebb neked és a kutyának is. Szeret sokat futni, játszani, mozogni nem szeretik ha kizárják a családból.
2012. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne értsd félre. Sokat mozognak és nem szeretik ha kizárják a családból. Házban jól megvan (ha tanítva van).
2012. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!