Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyusomhoz beszélek...

Ha a kutyusomhoz beszélek gyakran bólogat. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egy imádnivaló 8,5éves tacskó-keverék kutyusom van. Amikor mondok neki valamit,gyakran rábólint egyet vagy kettőt. Miért van ez? Egyetért velem,vagy megérti,hogy mit mondtam neki?
2012. febr. 10. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem akar belemenni meddő vitákba...
2012. febr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vitatkozom vele! Sokat foglalkozom vele, játszok és vigyázok rá. És észrevettem,hogyha mondok neki valamit akkor bólogatni szokott. Olyan mintha értené,hogy mit mondok neki. De lehet ezt csak én gondolom így. Ezért teszem fel a kérdést,hogy szerintetek ez miért van? Vagy mit jelent?
2012. febr. 10. 01:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat gesztikulász! Tedd a kezed a hátad mögé mikor beszélsz hozzá, és nem fog bólogatni!
2012. febr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztosan nem azért, mert emberi értelemben rábólint. Próbáld csak ki, magyarázd el neki szépen, hogyan fogod kibelezni és végigrakni a testrészeit a kerítésen, vagy ha ez túl durva, akkor csak azt, hogy egy hétig nincs se séta, se vacsora, ugyanúgy fog bólogatni. De ha angolul kezdesz el neki beszélni, vagy csak halandzsázol, akkor is ez lesz. Nincs ebben semmi misztikus, ő így szokta meg és kész.
2012. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!