Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon nevetséges ha kedvesen...

Nagyon nevetséges ha kedvesen beszélek kutyusomhoz?

Figyelt kérdés

Ma voltam kutyasuliba a 4 hónapos mudimmal. Mindenki nagyon határozott módon felemelt hangon beszél kutyájával. (ahogy általában szokás)

Nekem ez nehezemre esik. Végül is megért, és mindent megcsinál. Egy kicsit kinevettek érte.

Változtatnom kéne?


2010. júl. 11. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Már miért kéne??


A Kutyádért jársz oda, nem a többi ember elismeréséért..


Kit érdekelnek az emberek!!!

2010. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ez nem baj. én sem tudok másképp beszélni a kutyámmal,a lényeg hogy megértse mit akarsz. persze ha rosszat csinál akkor határozottan kell rászólni,de én nem tartom hasznosabbnak a parancsoló hangnemet egy kutyánál,főleg ha így is együtt tudtok működni
2010. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
én van mikor gügyögök hozzá mint egy kisbabához és ha orditok egy nagyot hogy GYERE IDE! akkor nem jön. de ha már kedvesen mondom hogy deelee idee babucííí akkor már farokcsóválva fut felém :D szval ennyih.
2010. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

és ugyanez vonatkozik a gyerekekre is

ugyanígy működnek azok is

2010. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

10:27


Èn is pont ezt csinálom. Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül. csak azért rosszul esett, hogy kinevették másságunkat.

2010. júl. 11. 10:31
 6/12 A kérdező kommentje:
veszekedni is tudok, külömben tényleg nem müködik.
2010. júl. 11. 10:32
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Te legalább emberségesen bánsz a kutyáddal :)

Egyébként az én kutyusom is ilyen, ha kedvesen szólok hozzá egyből csóválja a farkát, jön oda hozzám, megcsinál mindent. De ha durván szóltam akkor elment másik irányba, mintha megsértődött volna. XD

2010. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell változtatni,jó én is beszélek hagosan hozzá de sokkal jobban hallgat ha aranyosan csöndesen mondom neki....ugy hogy erről ennyit!!:)
2010. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nos, határozottan kell szólni, különben a kutya előfordul, hogy nem engedelmeskedik. Határozott, és nyugodt hangon.


Se a babusgató gügyögés nem jó, se az ordibálás.

2010. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nem baj ha kedvesen beszélsz de ha nem tudsz határozott lenni mert pl olyan cuki a kutya az már elég nagy baj. Nem lesz mindig pici, gynege és ártatlan. Tapasztalatból mondom, egy mudi nagyon erős, okos és megérzi ha te gyenge vagy és uralkodni fog rajtad. Ha a kutyád rosszat csinál, nem hallgat rád azonnal és amikor konkrét parancsot adsz akkor igenis határozottan szólj rá. Ettől neki nem lesz rossz, és ez nem csúnya beszéd. Mindennek megvan a helye.
2010. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!