Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a szebb (színű) Francia...

Melyik a szebb (színű) Francia bulldog? (link)

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]

[link]


2012. febr. 10. 07:12
 1/7 A kérdező kommentje:
melyik illene egy lányhoz?
2012. febr. 10. 07:13
 2/7 anonim ***** válasza:
az első vagy a harmadik
2012. febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Harmadik.
2012. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a barna tetszik a legjobban. De azt ajánlom ne vegyél szaporítótól franciabulldogot semmiképpen.

Nálam van most egy szaporító által kiszeparált kutya, ne akard tudni milyen állapotban, milyen fertőzésekkel terhelve. Persze ezt a kicsiken nem látod, de ez a kutya tuti, hogy az összes kölykének átadta a betegségeit. Hidd el nekem nem éri meg.

Nekem angol van, szaporítótól. Most 4 éves, annyit költöttem már az egészségére, hogy hozathattam volna ennyi pénzből a Cruftsról kutyát.

2012. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Melyik a szebb szín? Melyik illik jobban egy lányhoz? Te most egy megbízható társat akarsz 10+ évre vagy egy divatkiegészítőt?
2012. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 compactegon ***** válasza:
atyaég, ne szín alapján válasszunk már kutyát. viselkedés és egyéb tényezők sokkal fontosabbak, mint hogy mennyire passzol egy lányhoz. nem ruhát veszel, hanem kutyát basszus.
2012. febr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha választani kellene én is az elsőt mondanám, de ami nekem igazán tetszik (szín) olyan nincs a képek között!
2012. febr. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!