Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lenne evvel a...

Szerintetek lenne evvel a kutyussal esélyem egy keverék kutyáknak tervezett versenyen?

Figyelt kérdés

2 éves, kan. Menhelyrôl örokbefogadott és ivartalanított. Volt vele egy kis szociális probléma, de leküzdöttük. Most minden alapvetô parancsot tud. Szerintetek lenne vele valami esélyem?



[link]


[link]


2012. febr. 10. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2012. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

nagyon szép kutyi.

2012. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
van olyan képed oldalnézetből, amin áll?
2012. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2012. febr. 10. 20:09
 5/13 A kérdező kommentje:
2012. febr. 10. 20:13
 6/13 Mailerdeamon ***** válasza:
Szépségversenyen? Szépnek szép, de szerintem nem túl különleges.
2012. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát az is pontozva lenne, de inkább a gazdához való kötödés a lényeg: akadályverseny. a kutya oda jön-e hozzám amikor hívom, ha van a másik irányba egy nagy tál étel, meg ileyenk :)
2012. febr. 10. 20:20
 8/13 anonim ***** válasza:
hát, nagyon szép kis pofija van, de a tartása, testfelépítése nem igazán felel meg a kritériumoknak. legalábbis a törzskönyves kutyás versenyszabályzatai alapján. hogy a keverékeknél mit néznek, nem tudom, de valószínűleg kb ugyanezeket. amúgy nagyon cuki kutya, ha furdallja az oldalad, h hogyan szerepelne, szerintem vidd el és majd ők megszakértik. az én imádott keverékemnek még ennyi esélye se lenne. a hátsó lába O, a mellső X. :)
2012. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész nyugodtan indulj vele. Nekem tetszik, kis értelmes ebzet. Én is megpróbáltam az amstaff és pitbull keverékemmel, és másodikok lettünk.
2012. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, de a többi kutya is az lesz valószínűleg a kiállításon, de szerintem mindenképpen megér egy próbát. Aranyos.
2012. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!