Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor múlik el? Elmúlik?

Mikor múlik el? Elmúlik?

Figyelt kérdés
Hehe, lehet, hogy rossz kategóriába írok, de azért légyszi válaszoljatok. Az történt, hogy az imént megkarmolt a kutyám... Sosem szokott, ez is véletlen volt, abszolút nem volt szándékos, nem is volt agresszív vagy valami, így csúszott a lába, ennyi. De meglátszik, mégiscsak karom... A szemem mellett, három szép kis csík. Nem vérzett, de azért nah.... Eléggé megéreztem. Elmúlik egyáltalán? Mégiscsak az arcomon van. Járt már így valaki? Nem vérzett, nem egy mély sebről van szó, vagy valami. Kicsit durvább karmolás, de 3 csík is van ugye. Szép piros.
2012. febr. 10. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van valami betegséged, ami miatt nem gyógyulnak rendesen a sebeid, vagy miért kérdezel baromságokat?

Írtad, hogy nem mély, nem is vérzett, miért ne múlna el?

2012. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ág már karcolt meg? Vagy akármi más? Ez sem külömb! Meggyógyul, nyugi :)
2012. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jaj már, mért kell elkezdeni bunkózni?! Szinte tudtam esküszöm, hogy kapni fogom az offot! Azért kérdeztem, mert az arc mégiscsak kényes terület, elég érzékeny.
2012. febr. 10. 20:00
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi második, ennyire még nem karcolt meg ág, remélem nem duzzad föl, de azért reménykedem!:D
2012. febr. 10. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is fordult már elő ilyen amikor a kutyám kiugrott az ölemből. Igaz az a karmolás a combomon volt de amire teljesen elmúlt kelet 1-2 hét...
2012. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Velem is 2x elofordult! Tiszta véletlen!!!

A karmolások 1x a szememnél, 2x pedig a számnál volt!

3 nap alatt már alig lehetett látni! Szerintem az enyém és a tiéd is csak játszani akart!!!

Nyugi, egy pár nap alatt eltunik! :)

2012. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Már pedig életed végéig megfog látszani,csak egy plasztikai műtéttel lehet eltüntetni véglegesen(ez most komoly)
2012. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyám ráugrott az arcomra, felrepedt végig a szemem alatt, vagy 20 percig vérzett. Bedagadt és belilult. 1 hét és semmi baja se volt.
2012. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az emberektől jövő válaszokat, igazából már a pirosság is elmúlt, csak akkor látszott meg néhány percig! :D :D
2012. febr. 10. 21:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, elmúlik, nem marad nyoma pár nap múlva,
2012. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!