Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan találjam meg az álomgaz...

Hogyan találjam meg az álomgazdit kutyámnak?

Figyelt kérdés

Van egy sintér telepről kihozott kutyám. Ill. csak a nevemen van. Egy telepre kellett a főnökömnek, és úgy voltam vele hogy a nevemre veszem, mert akkor van gazdája, és oda tudok rá figyelni. Pl a tartására.

De hamarosan mennem kell a cégtől, ( nem azért mert kirúgnak ) és a kutyát el akarom hozni a telepről.

akkor tudom elhozni amikor leszereltem innen.

Milyen szempontok alapján tudnám örökbe adni, hogy jó helyre kerüljön?



2012. febr. 11. 19:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Haza sajnos már nem tudom vinni, mert négy kutyánk van, és a telepi kutya nagyon támadja a kutyákat és az állatokat.
2012. febr. 11. 19:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Fajtamentőknél kérdezz, hátha ideiglenesen be tudják fogadni, vagy hamarabb találnak neki megfelelő gazdit.
2012. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fullon vannak.... :-(
2012. febr. 11. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Facebook-on oszd meg minél többfelé, ugyanott keress meg vele állatvédő szervezeteket. (Radikális Állatvédők, Tetovált Állatmentők, Noé Állatotthon - ez utóbbi különösen jó- , meg még van egy csomó), hátha tudnak segíteni!
2012. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A jelölt tapasztalatára, érzékére, elhivatottságára kell koncentrálnod gazdikereséskor, mert ha nem bírnak vele, vagy nem elég elkötelezettek aziránt, hogy ezt a kutyát megmentsék, akkor az első balhé után dobják az utcára vagy küldik a gyepire / menhelyre.
2012. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :-)
2012. febr. 18. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!