Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű kutyusoknak jó féle...

Nagytestű kutyusoknak jó féle tápot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Légyszi tapasztalatokat is írjatok (ha tudtok)

és kérlek ne legyen eget rengető árú a táp.


2012. febr. 12. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Josera Active-val etetem a 60 kilós kutyámat. Nekünk bevált és 1 hónap kijön 9000 forintból.
2012. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èn a 7 hònapos bullmasztiffomnak Brit Care-t adok. Most dràgàbbra jön ki az etetése, mint felnőtt koràban...
2012. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Acana, Orijen, Happy Dog, Josera, Dog Chow, Brit Care, Hills, Kennels Favourit, Royal Canin. Én etettem Happy Doggal, Acanaval, és Royallal is. Ami a legjobban bevált, az az Acana. A többi sem rossz, de nekünk ez jött be.
2012. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lassan két éves lesz, dobermann, mióta elhoztuk Happy Doggal etetjük. Bevált. szereti és szépen fejlődik tőle, nem kell mellé vitamin sem. 13000 egy 15kg-os zsák, kb 5 hétig elég.
2012. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Eminentel etetek, a kutyáknak nagyon bevált, ráadásul prémium minőségű és az ára is elég jó a minőségéhez képest. Több mint egy éve ezt adok a kutyáknak, és nagyon bevált, biztos nem fogom lecserélni.

[link] itt meg tudod nézni az összes tápot

2012. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!