Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kozepkategorias kutyatapok...

Kozepkategorias kutyatapok kozul melyikek jobbak? Es hany szazalekos legyen a hus es proteintartalma?

Figyelt kérdés
Tanacsot szeretnek ezugyben kerni,mert sajnos a premium minosegu tapot nem tudom megengedni magamnak,gatyit viszont nem akarok adni.De a tap mellett fozok nekik farhatot,majjal,rizzsel,zoldsegekkel.Es melle szeretnek tapot is adni,mert nagyon szeretik,de azt mar csak mertekkel,hogy ne taplaljam tul,de akkor mar legalbb kozepkategorias minoseg legyen.A rosszabbak es olcsobbak,mind 4% hustartalmuak,azt tudom hogy nem jo.De mit nezzek akkor,hany szazalekos legyen es meg mit nezzek rajta hogy tudjam hogy az jo?

2012. febr. 12. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Josera, ami az egyik legjobb középkategóriás táp. [link] 20 kg táp kevesebb mint 7000 ft.
2012. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Tescoban a Butshers kutyatáp is nagyon jó, nekünk bevált. De mást ne vegyél a Tescoból, a többi nagyon rossz....Nem is tudom, hogy kerülhetett ide a Butchers 3kg 1800 Ft körül van.
2012. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja, és 45-50 % körül van bennük a hús.
2012. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a Butchers nagyon drága, ha kiszámolod. 15 kg 9000 Ft. ennyiért szuperprémium tápot kapsz.
2012. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Brit premium a régiben 30%körüli az újban kb 40%-os a hústartalom (teljesen más a csomagolás meg lehet könnyen különböztetni). Most akciós is, kifejezetten jó árban van szerintem:

[link]

2012. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!