Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német dogról tudnátok pár...

A német dogról tudnátok pár dolgot írni?

Figyelt kérdés
Sokan tenyésztik? Gyerekek mellé is megfelel? Jó kutya? Mire jó? ( ezt úgy értem, hogy házőrzőnek vagy ilyesminek!) Szeretnétek ilyen kutyát? Ha igen miért? Vagy van is? :D Történeteket meghallgatok, képeket megnézek! :D
2012. febr. 12. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Német drog? Nem próbáltam még, de nem is akarom. :D
2012. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egészen pici gyermek mellé nem való, pusztán a termete miatt, mert egyébként szereti a gyerekeket nagyon. Gyönyörű szép, csak jót tudok mondani róla, bár igaz, én csak egyszer találkoztam ilyen kutyával. Nem a kedvenc kutyafajtám de tetszik, állítólag a német dog "a legnagyobb testű öleb".
2012. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 12. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kutya! Én egy éves voltam amikor anyám vett egy dogot és állítólag folyamatosan mellettem volt és vigyázott rám. Gyerek mellé nagyon jó választás és nagyon ritkán ugat, de akkor tiszteletet parancsol. Gyakorlatilag egy 70 kilós öleb. Házörzőnek is jó de nem a legjobb. Én csak azért nem szeretnék ilyen kutyát, mert nagyon rövid ideig élnek és én inkább pitbullos vagyok. :D

De nagyon ajánlom!!

2012. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát személyes tapasztalatom nincs a fajtával, de tény, h gyönyörű! :) Egyik kedvenc fajtám, gondolkodtam már azon, h hazahozok egyet, de tudod... szülők... :D (Kis)gyermekek mellé a termete miatt tényleg necces lenne, de úgy tudom, jól megvan velük, nem egy agresszív fajta.
2012. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van személyes tapasztalatom és csupa pozitiv,termete mint egy lóé szive mint egy medvéé:)

gyermek mellé ajánlom abszolut,de nem tul kisgyemrek mellé,tehát csecsemő mellé nem nagyon,sose hagyjuk azért felügyelet nélkül a gyereket meg a kutyát. jo fájdalomtűrő képessége van ezért birja a gyűrést nyuzást lovaglást a kicsiktől:) Pláne a szukák javasoltak gyerköcök mellé.Nagyon éber jo házörző. Izuleti problémái lehetnek a temrete miatt. Hátránya talán emelett még annyi h rengeteget kell ennia és ennek a végterméke sem kevés. Nagyon jo premium minőségű tápot kell ennie kiskorátol fogva h az izületek birják a hirtelen növekedést,tehát fokozottan ajánlatos erre odafigyelni illetve a mozgására.

2012. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én nagyon szeretnék egy ilyen kutyát! :D
2012. febr. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!