Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A negyedik oltás után mennyit...

A negyedik oltás után mennyit (hány napot) kell várni, hogy a kutya védve legyen?

Figyelt kérdés
Nekem a doki 1-2-t mondott, de volt ahol azt olvastam, hogy 10 napot kell várni mielőtt kiviszem utcára. Én hiszek a dokimnak, csak megerősítést várok :)
2009. jún. 3. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Én 10 napról tudok.
2009. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy hogyan kapta az oltásokat. Ha 2 parvo és 2 kombinált volt amit kapott, akkor 1 hét, ha 1 parvo és 3 kombinált (az én dokim így adja) akkor már közvetlen utána.
2009. jún. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam, hogy csak ha már a veszettségit is megkapta...
2009. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kutya szempontjából, tehát hogy védett a betegségekre, ki lehet vinni a 4. oltás után. Kutyaközösségbe, szabad futtatásra, buszon... stb nem lehet, csak a veszettségi után. De pisilni lemehet.
2009. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh nem tudom milyen sorrendben kapott mit, azt tudom, hogy az utolsó kettő két kombinált volt, és most jön a veszettség. És akkor ezt azt jelenti, hogy miután megkapta, már rögtön védett? Pisilni lemehetünk már egy nappal az oltás után?
2009. jún. 3. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a negyedik oltás elvileg egy kombinált, ami után még lennie kell egy veszettség elleninek mielőtt utcára lehet vinni...annak pedig egy hét a várakozási ideje.
2009. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
mindig elmondom, mert lényeges, közterületen csak veszettség ellen oltott kutyával lehet tartózkodni! ...tehát ha enélkül leviszed ne csodálkozz ha esetleg megbüntetnek.
2009. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!