Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt Amstaffnak milyen...

Felnőtt Amstaffnak milyen tápot vegyek?

Figyelt kérdés
Havi nagyon maxosan 4-5 ezrem lenne rá.
2012. febr. 13. 20:27
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szerintem, ha nincs rá pénzed, akkor adj neki normál házi kosztot, abba se fog beledögleni, ha azt eszik. Vagy add el, ha nincs pénzed a fentartására.
2012. febr. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

,,Szerintem, ha nincs rá pénzed, akkor adj neki normál házi kosztot, abba se fog beledögleni, ha azt eszik. Vagy add el, ha nincs pénzed a fentartására."


Nem akarom,hogy (csak) házi koszton éljen.Nemt udom Te hogy vagy de nekem Ő nem csak egy haszonállat mint egy malac,bírka,kacsa,hanem a családom kicsiny tagja!Nem fogom eladni mint egy lovat,azért mert jelenleg nincs olyan bevételem mint amikor vállaltam ezt a kis lököttet.

2012. febr. 24. 16:21
 13/14 anonim válasza:
Akkor válts munkahelyet, vagy csinálj valami plusz bevételt, amiből fent tudod tartani. Üzletelj valamit, vagy nem tom. De, addig is adj neki házikosztot, nem lesz baja tőle.
2012. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is pit-szteff -em van ,én azt adok neki enni,amit én is megeszek,és még nem döglött meg.1 éve van nálam,28 kg,még semmi baja nem volt a házikoszttól,néha azért kap tápot,Chappit szoktam neki adni,a kutyakonzervet meg se eszi
2012. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!