Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb hány hetesen kezd megnyúlni...

Kb hány hetesen kezd megnyúlni a Labrador kölyök?

Figyelt kérdés
12 hetes, 7 kiló és dundi. Olyan. minntha csak széltében nőne, a lábai mikor nyúlnak meg?
2012. febr. 13. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Úgy fog nőni mint a gomba. Ha betartod azt az ételmennyiséget, ami elő van írva (csomagoláson), és eleget mozog, akkor nem fog elhízni. De csak óvatosan, a retriverek nagyon kunyerálós népség és a legjobban az asztalról lepottyanó falatkák hízlalnak. :)
2012. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyúlni kb mikor kezdenek? Mert mondják, hogy nemsoká jól meggnyúlik. De mikor, 4 hósan, vagy előbb???
2012. febr. 13. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem 5hónapos labim van:) és 21kg de szerintem 12 hetesen olyan 10kg körűl volt:) esetleg a kepfeltoltes.hu-ra nemtudnál egy képet rakni róla?:)
2012. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!