Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar enni a kutyám?

Miért nem akar enni a kutyám?

Figyelt kérdés
Beagle,7 hónapos lesz. Eukanuba puppyt eszik, reggel-este 135gr-ot. Nem néz ki betegnek, olyan a kedve, mint a megszokott. Nem értem mi baja. Lehet nem ízlik neki a Eukanba? Kb.3 hete kapja ezt. :(
2012. febr. 14. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell kétségbe esni. Ha a hangulata jó, akkor nagy gond nem lehet.


Este próbáld meg megint, ha akkor sem eszik, akkor majd reggel. Ha továbbra sem enne (és már tuti éhesnek kéne lennie) akkor állatorvos.


Nem eteti senki dugiban? Rendesen le van mozgatva?

2012. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egy Beagle nem eszik annak oka van!Nincs az a táp mennyiség amit egyszerre ne tudnának megenni.

Nézd meg a fogait,lehet csak a fogváltás miatt nem eszi a száraz tápot.

Egyébként ha reggel és este is eszik 135 gr tápot mint ahogy leírtad a kérdésedben akkor végül is eszik.

2012. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lora.kl válasza:
az enyém sem szerette egy idő után azt a tápot. próbáld royal canin-nal. majdnem az az ár,de az enyémnél bevált. este próbálj tojást sütni neki. jót tesz neki és a szőre is gyönyörű lesz tőle. sót ne tegyél bele és más fűszert se.:))
2012. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már eszik :). Szerintem sok neki a 270gr napi. Kicsit kevesebbet vittük, mert nagyon hideg volt és nemrég gyógyult meg egy megfázásból. Tegnap vittem rendesen, napi 5-ször és a megszokott időre(30-45 perc és délutáni egyórásra. Este már evett, könyörgésmentesen. Pár napig úgy kellett a kajához zavarnom. A tojástól hihetetlen büdit pukizik :))) . Csak tápot kap, nincs nasi. Néha kap almát délután, de ritkán. Fogait megnézem... köszi a válaszokat!
2012. febr. 16. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!