Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány havanese gazdi van itt?

Hány havanese gazdi van itt?

Figyelt kérdés
Mutatnátok képet a kutyusotokról? Mennyi idős? Milyen nemű? Mit szeretsz benne a legjobban? Vicces, kedves történeteket is szívesen olvasnék.:)
2012. febr. 14. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem van egy havanese kislány kutyám .

2010 április 30.-án született. Nincs törzskönyve , de gyönyörű. Szuka kutyus , nemsokára a 2. életévét tölti be a drága. Szofinak hívják.

Nagyon intelligens és borzasztó érzékeny mindenre. Elvárja hogy dicsérjük ha kozmetikában volt , direkt illegeti magát ha meg van fésülve. Nagyon aranyos ragaszkodó kis bestia nagyon szeretem.

Nagyon bújós ha olyan kedve van. De van amikor tele van energiával és az arcomba nyomja a játékait ezerrel.

Állandóan mellettem van. Az életemet színesebbé teszi . Ő a legeslegjobb barátnőm :) Az egyik legédesebb történet :

Szofival éppen sétáltunk , és egy fekete kabátos rabló szerű ember el akarta venni a táskámat. Szofinak nem volt kedve viccelődni , megharapta az ember bokáját , úgy hogy eléggé csúnyán nézett , ki és utána akart futni. De szerencsére a férfi elszaladt , mert fájt a lába. Sok ilyen történetem van ha érdekel akkor írj privibe.

Szofiról a youtubon is találsz videokat , de linkelek neked .

Videok : http://www.youtube.com/watch?v=Mfjgw18Z7ZQ

http://www.youtube.com/watch?v=RJ_aAZ-O7CU

http://www.youtube.com/watch?v=H-57WhD61bg

http://www.youtube.com/watch?v=MpbIVXiYJUU

http://www.youtube.com/watch?v=D1e2Thspdzo


Képeket nem rakok fel , mert láthatod Szofinak a fejlődését is ha sorban nézed meg a videokat. :)

2012. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
jelen:) ő most 8 hónapos kislány.:) Azt szeretem benne, hogy nagyon bújós és rengeteg szeretetet tud adni:)
2012. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Köszi :) A legjobb havanese kutyus mindközül :)Szofiii
2012. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem is van egy havanese-m vagyis tesómé de olyan mintha az enyém lenne ő is imádja az én kutyámat ő bichon frise és Szofinak hívják már 10 éves de úgy vagyunk hogy közös mindkét kutya , a havanese-t Lily-nek hívják és 8 hónapos..


Szofi teljesen megfiatalodott a kis havanese érkezése óta mintha kicserélték volna, rengeteget játszanak együtt :)

Lily előszerettettel rágja szét a zsepiket és papírokat is,minden rosszba beleviszi az idősebbet aki jól nevelt de amióta a Lily itt van megváltozott nagyon,amikor hall vmi zajt amit mi nem akkor nem ugat hanem puffog elég vicces XD 4x-5x puffog utána szokott ugatni :)

amikor kisebb volt mindig volt vmi szokása, cigi csikkeket nem győztük kivenni a szájából pedig nagyon figyeltünk,aztán a zacskókra is rá állt,meg a szárazfalevelekre is, meg a faágakra..most hogy csak hó van mindenütt kaparja meg enni akarja..

az a szokása hogy elhagyja a hátsó részét megy megy és leül de úgy mint ha "béna" lenne rakok képét és akkor majd meglátod ,most így hirtelen ennyi jutott eszembe,mert azt nézzük 2 hónapoosan hozztuk akkor 6 hónapja van velünk ,ha idősebb lenne akkor lehet többet tudnék még mesélni és itt vannak a képek :)


(tanulom a fotózást és Lily nagyon jó kis modell)


itt 9-10 hetes (telóval csináltam


[link]


[link]


[link]


(fényképezővel)

[link]


itt már nagyobb,rengeteg képet tudnék róla feltölteni mert nem volt egy nap hogy nem fotóztam volna :)


[link]


Szofi és Lily

[link]



[link]



[link]


és itt amikor "elhagyja" a lábát XD

e van olyan amikor ül és akkor is így van a lába,csak sajnos mire lefotóztam volna addigra már nem tartotta úgy..

[link]

2012. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szép!:) Ritkán látok barna havaneset, de nagyon tetszik!:) Én is ilyet szerettem volna, de végül úgy alakult, hogy fekete-fehér lett, nem mintha bánnám, mert imádom én is.


Ráadásul nagyon szépen fotózol!:) Egy időben én is fotózgattam hobbi szinten, de tönkrement a gépem, úgyhogy azóta nem vettünk újat. A lényeg, hogy nagyon ügyes vagy, szerintem nagyon jó képek és gyönyörű kutyusok!:)


Lily most mennyi idős? Mert én is szerettem volna hosszúra növeszteni a szőrét, de eddig nem nagyon tetszik, bár még nem volt nyírva egyszer sem. Köszönöm neked is a választ!:)

2012. febr. 14. 19:04
 6/15 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy 8 hónapos! Bocsi, átsiklottam rajta!:)
2012. febr. 14. 19:06
 7/15 anonim ***** válasza:

köszi:) én se láttam még barna havanese-t amíg megnem láttuk Lily-t :)


márciusba visszük majd nyíratni..


itt vannak még fotóim , a kutyákról is meg másról is ha érdekel akkor nézzd meg :)


[link]

2012. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem 8
2012. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jelen esetben mi a nekem 8 jelentése? 8 havanese kutyád van, vagy valami nem érdekel?:D
2012. febr. 16. 11:54
 10/15 Hajna88 válasza:

Szia.

Nekem 2van. Egy 6 és egy 2éves.:) Mind2-en fiúk. Imádom őket!:)

(az ezüst a 6éves,a fehér a 2)

[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]

2012. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!