Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Premium tapbol egy 30 kg-os...

Premium tapbol egy 30 kg-os es egy 14 kg-os kutyanak hany kilo kell egy honapban?

Figyelt kérdés
Es kb milyen arban jonne ki egy honapra?
2012. febr. 14. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A táp hátulján rajta van, hogy mennyit kell adni a kutyának, kilóra lebontva.
2012. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a táptól is függ. Nézd át ezt:

[link]

2012. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
Szerintem 50-60 dkg. elég nekik egy napra. A többit ki tudod számolni.
2012. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 compactegon ***** válasza:
30 kg-os kutyáknak általában (aktivítástól függően) 30-40 deka körül szoktak adni naponta.
2012. febr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a hátulján mindig rá van írva az etetési útmutató.
2012. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ra van irva,csak arra voltam kivancsi hogy kb osszesen hany kilobol jovok ki egy honapra vele.Mert eddig foztem,de gondolkodtam hogy nem e jovok jobban ki a tappal,vagy ugyanugy mint fozessel,es osszehasonlitaskent,mert azert a premium tap csak jobb.
2012. febr. 14. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit linkeltem táblázatot abban benne van, hogy naponta mennyi kell egy adott tápból és 30napra mennyibe kerülne vele az etetés. Így csak kicsit kell számolnod. De ha van időd főzni és össze tudod állítani nekik megfelelően az étrendet, akkor nem biztos, hogy jobb a prémium táp.

Én is most gondolkozom azon, hogy elkezdek főzni a táp mellé, csak sajnos elég nehézkes a normális húsalapanyag beszerzése.

Hozzáteszem gyönyörű a kutyám attól a táptól amit kap és nem is esz ki a vagyonomból, csak valamiért elkezdett újra foglalkoztatni a neki való főzés.

2012. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!