Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van 12 libánk,3 nagyobb és 9...

Van 12 libánk,3 nagyobb és 9 kicsi, mit tudtok mondani a libákról? Tényleg lehetnek oylanok mint egy kutya mert már halottam ilyet is

Figyelt kérdés
amugy a 9 kicsinek majdnem teljesen zöldesbarna a háta akkor szerintetek barnák lesznek??? azt mondták hogy amerikai nagy fajta de nem tudom hogy ez mit takar, amugy nagyon kis édesek :)
2010. máj. 22. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem még soha nem volt libám, aminek oka is van. :D

Mikor kicsi voltam, a szomszédnak volt, és megtámadott egy, szaladt felém, érdekes hangot kiadva, a szárnyát széttette, én meg szaladtam előle. Alig tudták megállítani. Tényleg azt mondják hamis, mint a kutya, és sok erő van benne. Hát, ezzel biztos nem segítettem, csak eszembe jutott.

2010. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk van naon szelíg szal lehet olyan mint a kutya
2010. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gúnár félti a háremét és komolyan meg tud támadni. De ismertem még otthon olyan nénit, akit a boltba és a mezőre is elkísérte a libája. Ha gyorsabban ment, a liba repült utána, az egész utca ezen röhögött. Annyira imádták egymást, nem volt képes levágni. Intelligens madár, ha kézzel neveled, nagyon szelíd lesz.
2010. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A liba nagyon agresszíven védi a fészkét is, ha van benne tojás. :) Egyébként betörök ellen sem rosszak. Előbb jeleznek, mint a kutyák. Ha tartasz gyöngyöst, úgy 30-40 darabot, amelyiknek nincs levágva az evező tolla, akkor az élősdikkel, rókákkal sem lesz gondod. Viszont, ha nem vágod le a szárnyuk végét a gyöngyösöknek, akkor csak naposkortól nevelve tudod elkerülni, hogy elmenjenek. :)
2010. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akk ugye kedvesek lesznek velem?? már most is nagyon aranyosak alig várom hogy megnőjjenek. amugy még nem válaszoltatok a másik kérdésemre, hogy akkor lehet hogy barnák lesznek?? mert az nekem jobban tetszik mint a fehér
2010. máj. 24. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
nem barnák lesznek nekünk sem az..
2010. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor mégis hogy néznek ki azok a kislibák akikböl majd barna libák lesznek???
2010. jún. 14. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!