Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyátok van?...

Milyen fajta kutyátok van? Nehéz volt a bizalmába férkőzni, vagy egyből megszeretett?

Figyelt kérdés

Valamint érdekelne még hogy bizalmatlan idegenekkel,vagy barátságos mindenkivel?

Fajtát is irjatok,lécci:)


2012. febr. 16. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy törpe schnauzer (?) kislány. Kidobva, éhesen, fázósan, remegve találtuk, kerestük az eredeti gazdáját, de senki nem jelentkezett érte. Amit nem is bánunk, mert igazi családi kutya, mindenki imádja. Eleinte nagyon félt, bár akkor sem mordult ránk, csak nem fogadott el táplálékot, csak vizet. Helyesebben tőlem elfogadta, ha a tenyerembe raktam a falatot, mástól nem. Kb. 2 hét után mutatta meg az igazi oldalát, hogy ő egy imádni való, szeretetéhes, pusziosztó, néha hisztis(na de ő is lány, úgyhogy ezt teljesen megértem) hölgyemény. A maga 4 kilójával bőszen védelmezi a házat és a kertet. Idegent csak akkor enged be ha szólok neki. Utána sem kéri, hogy simogassák, bizalmatlan idegenekkel szemben. Séta még mindig gond- nagyon fél a póráztól és a kapun kívüli világtól, pedig pozitív megerősítés minden trükkjét bevetem.

23/N

2012. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10 hetes boxerkölyköm az első napokban inkább aludt és rágcsált (ez normális, hisz' nem látja többé a tesóit meg az anyját), most meg már két hete van meg és hihetetlen energiával rohangál, ugrat is meg minden :) az idegenek egyrészét szereti, de nem mindenkit. Ilyenkor az számít, én szeretem-e azt, mert akkor ő is. Megérzi az energiámot. Ezt olvastam, aztán meg ki is próbáltam. Egy ismerősöm, aki folyton okoskodik és egyáltalán nem bírom, megsimogatta a kutyát. Én nyugodt voltam, aztán eszembe jutott milyen ... ez az ismerősöm. Erre a kutya (bár az ismerősöm ugyanúgy simogatta, mint eddig) hátrahúzta a füleit és tőle várt tanácsot.
2012. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!