Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam egy kóbor kutyát,...

Befogadtam egy kóbor kutyát, de "bántja" a német juhászomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azért raktam idézőjelbe, mert egy kb 10 kilós keverék lánykutyusról van szó. Elfoglalta a helyét is, a német juhász pedig hagyja. Nem lesz féltékeny?
2012. febr. 17. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha engedi, mi a gond? Csinálj helyet még egyet, hogy mindkettőnek legyen.
2012. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól meg lesznek ketten. Csak vidd el orvoshoz a szukát, és ha nem lesz meg a gazdija, oltasd be, féregtelenitsd, és ivartalanitsd,mert ha tüzel, akkor újabb kóbor kutyik lesznek.
2012. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy bántja? Mit csinál vele? A németjuhászod kan?
2012. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
miért nem fogadsz be egy hajléktalant is?
2012. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ebben nem olvastam semmi olyat ami bántotta volna a nagykutyát. A befogadott kutyusod sokkal dominánsabb és ki lett túrva a kevésbé domináns nagykutya, ez ennyi. Itt mutatkozik meg a hierarchia. Neked semmit nem kell tenned, mert ez nem a te dolgod, ezt ők majd lerendezik egymással és nemsokára elrendeződik köztük, hogy ki hol helyezkedik el. Ha hagyja az azt jelenti, hogy nem túlzottan izgatja magát és arrébb áll. Esetleg csinálj neki valami másik helyet. De ebbe te ha akarsz se tudsz beleavatkozni.


Én is pont így jártam, az én kutyámmal. Nekem is van egy német juhászom és a kicsi akit befogadtunk azonnal kitúrja ha oda akar menni a német juhászhoz. A konfliktus elkerülése érdekében pedig muszáj engednie.

2012. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az eset messze van a bántástól. Ez egy kis baráti erőpróba. De a kiskutya nyert, mert a nagy odébbáll amikor akaratát akarja érvényesiteni.

Nosza, csinálj egy másik kutricát is, így hátha behúzódhat a német juhász is. Ha onnan is kitúrják, akkor bamba egy állat, és hagyja. No de akkor majd rátud. Te ezzel ne törődj.

2012. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!