Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyán látszik, ha eltéved...

Egy kutyán látszik, ha eltévedt, vagy meglógott a gazdájától?

Figyelt kérdés

Sok kóbor kutyát látok, sok csak szaglásztik, van amelyik megáll, és nézi az embereket van amelyik szaladgál.


Most lehet látni a kutyán, hogy kidobták, meglógott, mert rosszul bántak veel(már ha van iyen) vagy eltévedt, és keresi a gazdáját?


2012. jan. 16. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet megállapítani lehet van amelyik meg szeppenve van mert idegen neki a terep de akit azelőtt ott sétáltatták többször az vígan mászkál !!
2012. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Kis városban élek, a kutyámat utcán találtam, befogadtam, és úgy voltam vele, ha hiányzik a családnak, bizonyára fognak forgalmasabb helyeken plakátolni, hogy elveszett a kutya, keresik stb. Akkor természetesen visszaadtam volna a családnak, de semmi ilyet nem láttam, így szerintem kidobták.
2012. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kidobták, akkor is keresi. Olyan szerintem nincs, hogy egy kutya, akivel rosszul bánnak, örökre megszökjön. Max. az lehetséges, hogy megsétáltatja magát, aztán ha nem történik vele valami, visszamegy a gazdájához, mert mégis csak az az otthona. Szóval szerintem nem látszik.
2012. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!