Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyakiállítások hogy zajlanak?

A kutyakiállítások hogy zajlanak?

Figyelt kérdés
Oda bárki bemehet? Kell belépőt fizetni? Egy hétköznapi kutyatartó mit tud ott csinálni? A kiskutyámat is elvihetem? Még most vasárnap is lesz Budapesten és szívesen elmennék, de nem tudom hogy ez hogy működik.:)
2012. febr. 17. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Belépő van.Lehet nézni a kutyákat, akiket kiállítanak. A Te kutyádat elviheted, de legyen nálad az oltási könyve.
2012. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bárki mehet, van belépő, szoktak lenni kutyás bemutatók a közönségnek pl dog dancing meg hasonlók

Kutyát vihetsz de oltási könyvét is vidd magaddal.

2012. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kutyát a II-es bejáraton vihetsz be, oltásival, ingyen, és a jegyet szerintem a neten vedd meg, úgy olcsóbb. Pár perc alatt elküldik az e-mailedre PDF-ben, amit ki kell nyomtatni A4-esben.
2012. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudnátok egy honlapot linkelni, ahonnan a jegyet meg tudom rendelni? Vagy ahol részletesebben írnak a kiállításról? Lehet béna vagyok, de én nem találtam.:S
2012. febr. 18. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] jegyet itt lehet venni
2012. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. febr. 18. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!