Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A jövő heti (febr.16 és 18)...

A jövő heti (febr.16 és 18) budapesti kutyakiállítások nevezéseiről mikor lesz elérhető statisztika?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 19:36
 1/7 Akiteki ***** válasza:
Szerintem nem lesz ilyen. Majd a katalógus.
2012. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De kár, örültem volna, ha még a kiállítás előtt fel tudtam volna mérni a terepet, mire számítsak.
2012. febr. 7. 20:00
 3/7 Akiteki ***** válasza:
1-2 éve lett csak divat, hogy nyomatják fel a statisztikát a netre. Szerintem értelmetlen. Ha már beneveztem, úgyis elviszem.
2012. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A budapesti szervezésű kiállításokon nem szokott lenni statisztika, azt hiszem Szentendréről se volt. Pedig én is baromi kíváncsi lennék rá, hogy hányan leszünk az osztályban.
2012. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig volt már statisztika fent még tavaly valamelyik kiállításról. Pl. a a tavalyi fehérvári cacibról volt fent. Szerintem biztos a hétvége fele, vagy majd jövőhéten már lesz fent.
2012. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Néha felírják osztályonként, néha tulajdonosonként. Barátnőm szokott mindig szólni, hogy ki hova nevezett. Engem nem izgat, ha beneveztünk, úgysem hagyom otthon azért, mert van 4 kutya az osztályban. Úgy jó nyerni, ha van konkurencia.
2012. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már fent is van a statisztika a MEOE oldalán, igaz, csak fajtákra bontva. :)
2012. febr. 11. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!