Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb fajta : a yorki...

Melyik a jobb fajta : a yorki a westie vagy pedig a mopsz panelházba?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
a mopsz az nagyon könnyen tanítható mindenre és nagyon szép is
2012. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csakis a gazdájától függ. Kinek milyen igényei vannak a kutyával szemben és mit tud neki nyújtani, mennyit tud vele naponta foglalkozni, sportol e vele...

Nézz utána a fajtajellemzőknek és próbáld eldönteni melyik illene hozzád leginkább.

Itt röviden össze van foglalva:

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik ideális fajta panelba. De neked kell tudnod, hogy melyik áll közelebb hozzád. Nekem személy szerinte a mopsz tetszik a legjobban, de a wesie is. A yorki túl divatkutya.
2012. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem a mopsza legmeglelelőbb, mert nem akkora a mozgásigénye, mint a másik kettőnek. De nézd meg, hogy mire tenyésztették ki ezeket a fajtákat és gondold végig, hogy te milyen életet élesz és milyen életet élnél a kutyáddal és melyik illenne hozzád a legjobban.
2012. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindhárom kutyát végig gondoltam és utánna olvastam a fajtáknak mivel én is lakásban akarom tartani az enyémet nekem az első szempont az volt,hogy ne legyen nagyon nagy,hogy ne tudjon a bútorra mászni a másik pedig az volt,hogy lehessen ölbe cincálni.Végül a yorkinál döntöttem ez is sokba fog kerülni,de a másik kettő is úgyan úgy költséges.A mopsz azért nem kellet,mert nem lehet sokat cipelni,mert sérvet kaphat,amellet fingik és horkol is.A westiet pedig nagynak találtam.
2012. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bichon havanesen is lakásban tartható csak egy kicsivel nagyobb mint egy yorki,és egyáltalán nem beteges fajta.
2012. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mopszmopszmopsz :) imádom őket :)
2012. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!