Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitamint ajánlotok...

Milyen vitamint ajánlotok Acana Puppy Large Breed táp mellé?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az Acanában magában sok vitamin van, de én azért pluszban szeretnék valamit.
2009. jún. 4. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmilyet!

A szuperprémium tápok úgy lettek összeállítva,hogy a kutya korának és méretének megfelelő minden vitamin benne van,túladagolásuk káros lehet és felesleges is.

2009. jún. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen fajta kutyád van. Ha nagyon nagy testű, szükség lehet plusz kalciumra és zöldkagyló kivonatra. Én ezeket adom az enyémnek az Acana mellett: PetPhos és GF600.
2009. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ismerősöm is ezeket a kiegészítőket adta a kutyájának szuperprémium táp mellé.

Túl gyorsan nőtt tőle,és egy hirtelen mozdulattól(gödörbe lépett a kutya)úgy roppant el a csontja az egyik első lábában,mint a száraz faág.

60 ezerért tették rendbe,és az orvosok nyomatékosan felhívták a figyelmét,hogy NE adjon semmi kiegészítőt szuperprémium táp mellé,megváltozott,elgyengült a csontszerkezet és ez okozta a bajt.

2009. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor Acana mellé akkor nem kell semmi,ugye? Egyébként etetek a kicsivel joghurtot, gyümölcsöket(alma, eper, barack), zöldségeket(répa),olivaolajat, nyers tojást keverek a tápjába, ugyh így is pluszban jut vitaminhoz. Egyébként 8 hetes a pici, és egyenlőre még egy hétig a tenyésztőtől kapott tápott kap enni, Belcandot. erről mi a vélemény?
2009. jún. 6. 01:38
 5/9 anonim ***** válasza:
A tojásnak nyersen csak a sárgáját szabad adni.
2009. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az is egy nagyon jó szuperprémium táp,jó összetétellel.

Ha a tenyésztőnél ez vált be,ennél kéne maradnod.Esetleg meg is lehetne beszélni vele,hogy ő rendeljen tápot Neked is,tenyésztői ár olcsóbb.

2009. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért kéne ennél maradnom? már megvan véve a 18 kg-os Acana:D Amugy még nem szokott hozzá annyira, hogy ne lehessen átszoktatni, egyébként a kis tank mindent megeszik:D ugyh nem lesz vele baj. tojásfehérjét miért nem szabad? akkor csak sárgáját?
2009. jún. 6. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra azért figyelj hogy átálláshoz kell pár nap. Fokozatosan adagold az új tápot a régihez, így nem terheled a gyomrát és a szervezetét nagyon. Nekem is nemrég volt pici kutyám -aki már megnőtt :) - és a szuper prémium táp mellé semmi vitaminkészítményt nem kap, viszont kefírt kicsi korától minden nap, állítólag jót tesz az immunrendszerének. Mellesleg nagyon szereti. A száraztápot nem nagyon szerette, így összekevertem, és így megeszi.
2009. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Azér javasoltam,hogy a másik tápnál maradjatok,mert ha az bevált a tenyésztőnél,biztos nem okoz allergiát vagy más bajt.

Az Acana is legalább olyan jó egyébként,és tényleg jobb,ha keverve adod először.

2009. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!