Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súlyos betegség kutyánál?

Súlyos betegség kutyánál?

Figyelt kérdés
Kutyusnál rossz indulatú rákot diagnosztizáltak, túl esett műtéten is. Arra keresnék választ van-e valami kiegészítő lehetőség, amivel lehetne próbálkozni, hogy esélyt adjak neki az életben maradásra? Sok mindennel már próbálkoztam de talán tudnátok még egyéb ötletet is adni!? Köszönök minden választ!

2012. febr. 20. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kutyám rákos lett, már négy évvel ezelőtt, én mindent kipróbáltam amit csak lehetett. Nálunk például jól bevált a deutérium csökkentett víz, amit a rákos betegeknek szoktak ajánlani. Nem olcsó és akkor még csak szénsavasat lehetett kapni, amit a kutyák nem nagyon szeretnek, de használt. Két évig élt súlyos rákkal a kutyám, fájdalom nélkül. Illetve mi jelentkeztünk talán az állatorvosi egyetemre, egy kísérleti programra, ahol rák elleni gyógyszereket teszteltek. Bocsi, konkrétan nem tudom, hogy volt, az orvosunk intézte el nekünk ezt. Heti hat szurit kapott a kutyám, állandóan képeket kellett csinálni, az orvos végig tanulmányozta a daganatot, feljegyzést készített róla. Az eredmény az lett, hogy kaptunk még néhány csodás évet vele. Csak azt tudom mondani, hogy próbálkozz.
2012. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak úgy tűnik versenyt kell futnunk az idővel. Agresszív fajta. Mióta kiderült csak azt a vizet kapja, és egy kupac rákellenes készítményt.
2012. febr. 20. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
1-2 éve volt szó az Ebugattában egy kísérleti gyógyszerről, amit rákos kutyák részvételével próbáltak ki, nagyon jó eredménnyel az egyetemi klinikán. Sajnos nem emlékszem már a részletekre, de esetleg megpróbálhatsz telefonálni nekik, hátha emlékszik valaki rá.
2012. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, szerencsére fent volt még a honlapjukon az adás egy része. 2009-ben volt, azóta lehet, hogy már törzskönyvezték.


[link]

2012. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged :)
2012. febr. 20. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!