Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki használta már a Duoband...

Valaki használta már a Duoband 2in1 nyakörvet? Kinek mi a tapasztalata? Írjatok kérlek.

Figyelt kérdés
Tudom van már ilyen kérdés de sajnos kevés válasz van rá.Nagyon szimpatikus hogy elvileg vízálló,4 hónapig hatásos és bolha ellen is véd.Bár olcsó de ettől még lehet hatékony és ha csak 2 hónap igaz a 4-ből már az is jó.Spot ont nem akarok többé használni mert vakarózott tőle a kutyusom.Kiltix kilőve mert nem vízálló,Scalibor szintén mert az meg nem véd bolha ellen.......
2012. febr. 22. 12:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekünk scalibor volt, és nem volt semmi, véd bolha hellen is
2012. febr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem scalibort, hanem kiltixet akartam írni, de látom az nem jó, ne haragudj.
2012. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Serin válasza:

Az eredeti kérdésre, hátha másnak még segít, aki erre téved:

KERÜLENDŐ!

Mi Advantix cseppet használtunk és sosem volt bolhás/kullancsos a kutya. Idén ősszel Duoband nyakörvre váltottunk, azóta enyhén vakarózik a kutya (bolha?) és most találtunk benne egy kullancsot! Most dobom el baromi messzire ezt a vackot és visszatérünk a drágább cseppre, ami tökéletesen működött.

2014. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!