Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engedelmességin kívül milyen...

Engedelmességin kívül milyen kutyás sportok vannak amiben lehet versenyezni, és elérhető több helyen, már egy csomó mindent néztem de pl terelés, flyball, frizbee, minden 60 millió kilométerre van Pesttől?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
flyball, frizbee, agility van Pesten is
2012. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Agility

Nem tudom hogy verseny szerűen van-e, de Canicross, bikejöring.

2012. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dog dancing
2012. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amiket mondtatok 2,3 azokban nekem is nagyon aktívnak kell lennem olyan kéne ami nagyjából a kutyára vonatkozik
2012. febr. 22. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Húh...hát olyat nem igazán tudok.

Örző védő?

Telerés? Nem tudom van-e verseny szinten.

Súlyhúzás? Bár ez fajtától is függ.

2012. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, de te olyan sportot akarsz, amiben te nem csinálsz semmit csak a kutya?


Ezeknek a sportoknak leginkább az a céljuk, hogy a gazda és a kutya együtt dolgozzon, ezáltal sokkal erősebb kapcsolat legyen, és együtt elérjenek egy célt.


A terelés talán az egyetlen, amit a kutya önállóan csinál, de azt csak juhász/pásztor kutyákkal lehet csinálni.


Mi a baj azzal, hogyha neked is dolgozni kell a kutyával?

2012. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj de pl a canicrossban minden rajtam múlik mert futnom kell a kutyámnak nem nagy terhelés az ha velem fut mert nem bírok sokat, de ilyen mint az agility persze jó.
2012. febr. 23. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!