Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legelegánsabb kutya...

Melyik a legelegánsabb kutya szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges ne pontozzuk le egymást eltérő ízlésekért :)
2012. febr. 22. 21:23
1 2 3 4 5
 41/44 Akiteki ***** válasza:
Ő tényleg egy gyönyörű darab, bár salukiban is látni olyat, hogy megsajnálom. :))
2012. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Nekem több kutya is beletartozik a sorba. Rendszerint azok a fajták, amik nekem is voltak.


1. Amstaff:

[link]


No pl. egy ilyesmi elég elegáns, massziv. jelen pillanatban is hasonló amstaffom van


2.Németjuhász:

[link]



Tetszenek például az orosz fajták, a molosszer jellegűek. öszességében a keményebb kötésűek. A pincsik nem hozzám valók. ( Itt megjegyzem, ölebben is van, amelyik aranyos)

2012. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az agarak, és az egyik barátnőm ír szettere (nem tudom mennyire jellemző a fajtára, mert nem ismerek többet) is annyira elegánsan viselkedik, mintha csak ezüstkanállal kaphatná a marhabélszínt.
2012. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Husky.:D
2012. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!