Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler? Vélemény?

Rottweiler? Vélemény?

Figyelt kérdés
Véleményetekre vagyok kiváncsi nekem a kedvenc kutya fajtám erős izmos okos és aranyos mi a ti véleményetek róla ?
2012. febr. 23. 20:30
 1/7 anonim válasza:
Szerintem is az egyik legjobb fajta, ha megfelelően neveled kezesbárány, ha nem akkor gyilkos.
2012. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó családi és ház örző kutya:) A gyerekeket nagyon szereti. Játékos, okos, nagyon kedves kutyus:).

Tévhitekkel ellentétben nem gyilkos vérkutya:)).

2012. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól tanítható, okos, családszerető, őrző-védő fajta. Kutyaiskolába kell hordani, fontos, hogy jól szocializált legyen. Nálunk van a családban, én nagyon szeretem, pedig nem voltam nagy kutyarajongó.:)
2012. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Francokat kell kutyasuliba hordani. Egy megfelelő gazda is elég hozzá.


Abszolút kedvec fajtám, más nekem már nem is kéne :)

2012. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rotis_lány ***** válasza:

Aranyos, okos, ügyes, kedves, szépséges. :) Folytassam még? :)

Itt egy nagyon jó leírás róluk, a Sirocco kennel kutyáival.

[link]

2012. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én leszek az első, aki nem rajong a fajtáért. Biztos szép, ügyes, okos, csak nekem egyszerűen nem tetszik, mert más az ízlésem. Nem jönnek be az ilyen testalkatú kutyák, persze simán össze tudok vele haverkodni, csak én nem tartanék.
2012. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én közömbös vagyok e fajta iránt. Sajnos volt egy rossz élményem Rottweiler kutyával, ami örökre nyomot hagy bennem. Én nem ítélem el a rotit, de tartom a távolságot. Annyit mondok, hogy jó kutyák, ha nevelve vannak. Domináns tud lenni ha ráhagynak dolgokat.
2012. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!