Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám folyamatosan nyalja...

A kutyám folyamatosan nyalja a száját. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szó szerint szünet nélkül nyaldossa, benéztem a szájába, és nem láttam semmi szokatlant, ötletem sincs, hogy miért csinálhatja ezt...
2012. febr. 24. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
A kutyák nyalogatni kezdik a szájukat, ha valami kellemetlen történik velük. Ha pl olyan helyen kezdik simogatni/fogdosni, ami nekik nem jó, olyan helyzetben vannak, amiben nem érzik jól magukat. Ha nem fájdalom, vagy ilyesmi, akkor talán tényleg folyamatosan szorong. Nemrég került hozzád, vagy költöztetek? Történt valami?
2012. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat éve velem van, ismerem, nem idegi alapon nyalja a száját, hanem valami baja van. Csak azt nem tudom, mi, és mennyire komoly. Lehet, hogy csak valami kajamaradék szorult a foga közé, amit nem látok, de a másik kutyánkat mikor megmérgezték, annyi tünete volt csak, hogy lihegett, úgyhogy azért parázok kicsit.
2012. febr. 24. 17:10
 3/7 anonim válasza:
szomjas?????
2012. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem retardált, kint is meg bent is van vize. Nem azt csinálja, hogy percenként egyszer megnyalja a száját, hanem ki-be jár a nyelve, nem gyorsan, de szünet nélkül.
2012. febr. 24. 17:16
 5/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nem sérült, meg az egyik foga? Nézd meg.
2012. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"benéztem a szájába, és nem láttam semmi szokatlant" - ez nem azt jelenti, hogy kékbálnát kerestem a nyelva alatt, hanem hogy tényleg megnéztem :D

Amúgy biztos ami biztos, levittem dokihoz, inkább most, minthogy hétvégén kelljen ügyeletet vadászni (ami még így is előfordulhat). Lehet, hogy csak hányingere van, de ha nekiáll nagyon hányni, lehet még belőle ügyelet a hétvégén. Kicsit piros a torka, meg érzékenyek a belei, a torkára kapott gyógyszert, aztán meglátjuk.

2012. febr. 24. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém mindig az orrát nyalogatja.. :-)
2012. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!