Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megharapta a szajat belulrol...

Megharapta a szajat belulrol a kisfiam. Eleg csunya es verzik neki folyamatosan piszkalja harapdalja. Mivel csillapithatnam neki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az ilyen sérüléseknél, csak textil pelust használtam!

Addig nyomtam a sebhez, míg vérzett!

A száj egyébként is vérzékenyebb a többi testrészünknél, és ilyesztőbb a látvány is, mint valójában a seb!

Ha, viszont nagyon megütötte a babád, akkor esetleg orvos mindenképp nézze meg!

2010. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi!

Nem tudom h tortent de szerintem csak raharapott belulrol valahogy a ragofogaval. O mutatta h faj neki. Remelem most ejszaka h nem piszkalja attol elmulik.

2010. máj. 18. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást a babádnak, remélem holnapra elfelejti, ezt a kis balesetet!
2010. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szájban lévő sebek 4x gyorsabban gyógyulnak, mint a test külső felszínén lévők. A szerencsétlen helye miatt, mivel a nyelvével folyton piszkálhatja a kisfiú lassíthatja a gyógyulást. Adni rá valamit szerintem felesleges, a nyál gyógyítja. Ha az éjszakát kibírja piszkálás nélkül, akkor holnapra nyoma sem lesz.
2010. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi, igazatok volt masnapra alig latszott valami. Pedig nagyon csunya volt:(
2010. máj. 20. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!