Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne a megfelelő...

Milyen kutya lenne a megfelelő nekem?

Figyelt kérdés

-szeresse a gyerekeket

-jól kijöjjön más kutyákkal

-jól kijöjjön más állatokkal

-kinti és benti kutya is lehet

-jelezzen ha jön valaki (ha lehet őrizzen is bár ezt nem muszáj)

-suli időszakban sem lenne egyedül. Mindig van itthon valaki. Napi többször tudok vele foglalkozni olyankor. Reggel egy 10-15 perc délután 2 óra este fél vagy 1 óra.

De nyáron sokkal többet.....


2 Puli mellé lenne



2012. febr. 25. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Bullmasztiff :)
2012. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Törpe vagy közép uszkár, ez mind illik rá, őrizni nem őriz, viszont mindent jelez.
2012. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Német dog!
2012. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!!
2012. febr. 25. 17:41
 5/9 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok,és elpusztult a 10+ éves tacskó kutyám,gondolkoztam milyet vegyek,hát arra adtam a fejem,hogy veszek egy ,,Beagle,, kutyát,ez kb egy 1 hete történt,és őszintén mondom,ezektől a kutyáktól jobbat nem kívánhatok,jelez ha jön valaki,nagyon játékos hiszen kopó(vadászkutya),max 40cm marmagasságuk szóval nem nőnek meg nagyon nagyra,de ha sétáltatom is mindenki megállít hogy milyen szép meg minden.A kutyákkal jól kijön,és a gyerekekkel is,nagyon barátságos állatok,de nagyon igénylik a törődést.Remélem segíthettem.
2012. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szép beagle,jellegzetes bennük a farkon lévő fehér rész.
2012. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajna Beagle nekem nem volna jó. Baromfi mellé nem a legjobb választás lenne..... Amúgy nagyon szép kutyaák az egyik rokonunknak is van egy kan.
2012. febr. 26. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Bullmasztiff benne van a pakliban? Mert ha igen, akkor leírom a személyes tapasztalatom :) Ha nem, akkor nem koptatom feleslegesen a billentyűzetet :)
2012. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!