Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mentette már meg a kutyátok...

Mentette már meg a kutyátok az életeteket? Hogyan, és milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 17:58
1 2 3
 11/21 Dottorre ***** válasza:

Durva ez az utolsó történet. Okos kutya, hogy jelzett, bár gondolom ő is nagyon megijedt.


Nálunk anyukámnak "mentette meg" a volt kutyánk az életét úgy, hogy jött az autó, és anyám valamit nagyon nézett, a kutya meg tudta, hogy le kell ülni a padkánál, és csak akkor indulhat el, ha szólnak neki. Anyám meg hajnalban, kómásan nem figyelt (az egyébként 30-as övezetben száguldozó, egyirányú utcában szemből jövő) autóra, és lelépett elé, de mivel a kutya nem indult el, megrántotta a pórázt, és anyám visszalépett egyet, az autó pedig előtte pár centivel elhúzott.

2012. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Joros krisztina Tina ***** válasza:

egyszer engem pici mentett meg!

egyszer kint jatszottam es jott egy csomo kutya az egyik meg akart harapni de pici meg mentett

pici 8-9 evesen halt meg a pinceben le akart menni a pincebe hat leengettuk es amikor meg halt eltemettuk es meg egy kis keresztet iscsinaltunk neki nagyon jo kutya volt es az utan hogy meg akart harapni a kutya pici kovetett engem ahova csak mentem s hogyha idegen kutya volt ott ahova mentem mindig elkergette oket!

pici volt a kedvenc kutyam!

2012. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A tüzes tényleg nagyon durva, és mind nagyon aranyos kis törzénet
2012. febr. 28. 14:32
 14/21 multigenius ***** válasza:
az enyém igen egy keverék volt és abba pusztult el de most nem írom le mert hosszú
2012. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Amerikai staffordhiere kutyánk nem közvetlen mentette meg az én életemet, hanem a gyerekeimet gondozta és óvta mindentől. Ő egy szuka kutya volt, kissé makacs a felnőttekkel, de a gyerekeknek minden szavát leste.

Előfordult,hogy kiszöktek a fiúk a kapun, a kutya állt eléjük, és tolta vissza őket, hogy nem szabad a kapunál tovább jönni...Ha valaki idegen (kutya számára idegen) közeledett a fiúk felé 8mégha csak egy rokon, vagy egy szomszéd volt), a kutya a gyerekeim mellé állt és csak figyelt.

Egyik alkalommal egy erdélyi ismerősünk látogatott meg minket, aki csak jóhiszeműen megfogta a totyogós kisfiam kezét, nehogy fellökjék a kutyák, a stafi odament hozzájuk, és az orrával böködte, azt a kezét a barátunknak, amelyikkel a fiamat fogta. Mikor elengedte, a kezét a gyerkőcnek a kutya megnyugodott és elterelte tőle a kisfiam. Féltette őket mindenkitől...Sosem volt ilyesmire tanítva, de mindent megtett a gyerekekért. A 3 éves kisfiammal vittük sétálni, úgy hogy én a rotit vittem pórázon, ő meg a stafit. Sosem rántotta el, sosem engedetlenkedett a picivel...Bármit megtett volna a gyerekeimért...:(

2012. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
De aranyos a staffi :) az utolsó előtti, biztosan nem mesélsz?
2012. márc. 28. 20:54
 17/21 anonim ***** válasza:

Elég rossz környéken élünk és nagyon gyakran előfordul, hogy járókelőkbe kötnek bele! Komolyan mondom, volt, hogy ki se mertem lépni a házból, és egyszer be is törtek hozzánk (is).

Utána megelégeltem, vettem egy német boxert, még a boltba is vele járok. Soha nem tanítottam neki, de mégis tudja, hogy kik a rosszak és kik a jók, csak a szüleimnek és nekem engedelmes. Ha velem van, a marcona kinézete miatt még az út túloldalára mennek át előlem, egyszer sem mertek még a közelembe jönni míkor franky mellettem van.Ilyen értelemben a kutyusom minden nap vigyáz rám!

2012. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Sok nagy kutyus között az én törpém lehet vicces lesz :)

Munkahelyemen akartam kivinni a szobatiszta kutyám aki nagy hirtelen bepisilt(soha nem szokott)Éppen,hogy nekiláttam volna feltakarítani mikor nagy csattanást hallottam kintről.Egy autó ütközött be a szomszéd telekre át a kerítésen,fát kidöntve,pont ott ahol pisilni szokott a drágám.Ha nem wczik be akkor abban az időben pont ott vagyok és telibe talál minket a kocsi.Nem tudom,hogy ez életmentés e,de hálás vagyok neki.Egyébként ő egy mopsz kutyus :)

2012. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Budapesten a VII. kerületi Izabella utcában egy első emeleti lakásban lakott egy család egy nagy német doggal.

A lakásban tűz ütött ki, és nagyon gyorsan terjedt éjjel, rögtön hívták a tűzoltókat, stb. A nagy felfordulásban a család legkisebb tagja, egy pici lány bent ragadt a tűzben, de a tűzoltókon kívül - akik még nem értek oda - senki nem tudott bemenni az égő lakásba megmenteni a lányt.

A kutya meghallotta a kislány sírását, és gondolkodás nélkül bevetette magát az égő lakásba, hogy kimentse. A mentőakció sikeres volt, a kislány kisebb égési sérülésekkel kijutott, viszont a kutya olyan sérüléseket szerzett, hogy elpusztult.

A család hálája jeléül egy élethű nagyságú szobrot csináltatott a kutya emlékére, amely ott áll a mai napig és arra a lakásra néz, amelyben a tragédia történt. (Az Izabella u. és az Alsóerdősor u. találkozásánál lévő kis téren áll.)

2012. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nagyon megható...:S
2012. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!