Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettetek már így kutyát?

Vettetek már így kutyát?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy kennelt, ahonnan szeretnék majd egy kölyökkutyát. Viszont messze vannak, és nincs lehetőségem kiutazni érte.És ez lenne a kérdésem, hogy Ti

vettetek már úgy külföldről kiskutyát, hogy nem tudtatok érte lemenni, és repülővel küldték el?

Ez külön pénz a kiskutya árán kívül?

Vagy hogy szokták ezt csinálni?

Köszi a normális válaszokat!



2012. febr. 26. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

persze szerintetek elutazik az ember pl Amerikába vagy a világ túloldalára, hogy megnézzen egy kiskutyát? A külföldi vevőkkel interneten lehet tartani a kapcsolatot. sok kiskutyát adtam már el külföldre és kevés olyan gazdi van akivel személyesen is találkoztam, megoldhatatlan lenne, hogy pl elutazzak Afrikába vagy Kínába csak, hogy megnézzem, hogy van a kutya. Interneten lehet a gazdákkal tartani a kapcsolatot (pl facebook nagyon jó)


Arra kell figyelni, hogy nyugatról szeretik a rosszabb esetleg hibás kiskutyát errefele eladni (olyan is volt, hogy a kutyát levettem a gépről és első ami feltűnt, hogy rossz volt a harapása, na ment is vissza az első géppel a "tenyésztőhöz" ) mindig nyomatékosítsd, hogy mire kell a kutya és ragaszkodj a garanciához (vicc az, hogy ezt a kutyát amit én visszaküldtem a tulaj nálunk még keletebbre elpasszolta szintén kiállításra...)

2012. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!!

A tenyészet, ahonnan majd szeretnék kiskutyát, igen megbízható, láttam utódokat (igaz csak képen), de a kiállítási, szűrési eredményeik fel vannak tüntetve, ami igen csak biztató :). Végig lehet vezetni a generációkat is, egészségügyileg is.

Nagyon sok jót hallottam,és minden álmom egy ilyen kutya.

Természetesen kiállításra és tovább tenyésztésre szeretném, ő lenne a 2. kutyám, akit beveszek majd a tenyésztésbe, ha persze mindennek megfelel.

Tudom, hogy jó lenne kiutazni, és majd megnézni a szülőket, de ha nincs rá lehetőség akkor nehéz..

Majd ha oda kerül a sor, úgyis kiderül, hogy ki tudok e menni megnézni vagy sem..

Kíváncsi voltam a tapasztalatokra, aki vett már így kiskutyát. Természetesen jöhetnek még a válaszok :)

Tudom, hogy sok a kóbor kutyus, de most nem ez volt a kérdés.

Én inkább gyűjtök egy gyönyörű egészséges kutyusra,minthogy a szaporítók zsebét tömjem..

Amúgy van befogadott kutyusom is :), és segíteni is szoktam a menhelynek.

2012. febr. 26. 17:47
 13/16 anonim ***** válasza:
Milyen fajtájú?
2012. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Labrador retriever
2012. febr. 26. 18:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2012. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. febr. 27. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!