Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasuli gond?

Kutyasuli gond?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos kuvaszunk és csak most jöttünk rá,hogy kéne neki kutyasuli,de márt oviba nem mehet,de a képzések 40-50 000 Ft-ok,a szüleim drágának találják meg amúgy se állnak úgy anyagilag.Ne értsétek félre,jó kajára,oltásokra és vész esetén műtétre van félretett pénz,de erre nem nagyon.Nem tudtok egy kicsit olcsóbbat?

14/L



2012. febr. 27. 21:16
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja és Bp. élünk,lécci segítsetek!
2012. febr. 27. 21:21
 2/20 anonim ***** válasza:
hol?
2012. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy a tükörsuli ilyen árban van, de szerintem van ennél jóval olcsóbb is, ami szintén jó iskola. Mi Bp-től nem messze lakunk és nincs 10e Ft havonta a kutyaiskola ahova járunk, pedig színvonalas képzés folyik. (oké, nem a felkapott tükörmódszerrel, de előtte is voltak jó kutyaiskolák és ez megfizethetőbb is)
2012. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem kell tükör módszer,elég a sima is
2012. febr. 27. 21:30
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

Menj a topmancs-ba ott csak eg huszas

[link]

2012. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bp-en belül merre laktok? Úgy könnyebb ajánlani iskolát, ha tudjuk merre felé kell keresni.
2012. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Hovarju ***** válasza:
látogass el az Ebgondolat kutyaiskola oldalára. Ott biztosan tudnák megoldást a problémátokra és szívesen segítenek. Az igazoltan állatvédő szervezettől örökbefogadott (szerződés) illetve a törzskönyvvel rendelkező magyar kutyafajták oktatása féláron történik
2012. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Pesti oldalon
2012. febr. 27. 22:27
 9/20 anonim ***** válasza:

A MEOE Pestlőrinci kutyaiskolája havi 8ezer forint ha jól emlékszem. Ez heti 2 foglalkozást, tehát havi 8-10 (attól függ hogy jön ki a hónap). A magyar fajtáknak külön örülnek, nem sok van. Kuvasz már jó ideje nincs.


40-50ezer egy kutyasulira nekem nagyon soknak tűnik...

2012. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, miért kellene neki kutyasuli? Ha viselkedési problémák miatt, akkor az a rossz hírem van, hogy a legtöbb olcsóbb sulival semmire se mentek, akkor inkább hívjatok házhoz valakit, az olcsóbb és lehet ugyanolyan hatékony is, mint egy kutyasuli.

Ha viszont csak foglalkozás meg tanítás kell neki, akkor sétáljatok be a legközelebbi helyi suliba, elég lesz az is, nálunk 6000 a havidíj, és el lehet bulizni, nem rontják el a kutyát (bár a falkavezérség kifejezést még nem mertem kiejteni a számon az iskola területén, szerintem valami túlmisztifikált úri marhaságnak tartják :D).

2012. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!