Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cerberos kutyasuli szoc....

Cerberos kutyasuli szoc. Rehab foglalkozás?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki megtudná nekem mondani, hogy a Budapesti Cerberos kutyasuliban mennyibe kerül a rehabilitációs foglalkozás? írhattok tapasztalatokat is, hogy kinek vált be kinek nem stb. Köszönöm


2012. febr. 9. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a rehab örökbefogadott kutyával ingyenes, illetve "becsületkassza" van. De nem értem, miért nem őket kérdezed, van telefonszámuk, e-mail címük, ugyanannyi ideig tartott volna nekik írni, mint ide :) Ráadásul az oldalukon el is olvashatod, kinek mennyire vált be, remek sikertörténetek vannak, élvezet olvasni :)
2012. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Akiteki ***** válasza:
100%

Hogy mennyibe kerül, azt nem tudom, én egy kutyamentő tanfolyamra jártam és mellékesen vittem egy kutyát, aki félős volt, mert kiskorában sokszor elverték.

Két alkalom után csodát tapasztaltam, én sem akartam hinni a szememnek. Addig vittem mindenfelé magammal, de semmit nem változott. Kétszer voltunk ott, a vezető foglalkozott vele és hazafelé a vonaton önként odament emberekhez ismerkedni. Előtte ha belépett valaki a kertünkbe, elrohant a másik végébe és onnan ordított. Azóta messziről körbejárja és megnézi az illetőt. Ha többször jön hozzánk, akkor már oda is megy hozzá és hagyja magát simogatni. Nagyon örülök, hogy elvittem hozzájuk.

2012. febr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tapasztalatot! Többen mondtátok már itt a tükörsulit is, azon gondolkozdtam, hogy lehet, hogy annak a kezdő tanfolyamát fogjuk elvégezni.
2012. febr. 10. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ácsi. A kettő nem ugyanaz, nem váltja ki egymást. Rehabilitáció elrontott kutyának kell, alapengedelmességtől nem fog megjavulni, sőt, lehet, hogy a problémája hátráltatni fogja a fejlődésben. Döntsd el, mit akarsz, mindkettő jó, csak teljesen másra való.
2012. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jártam mind a kettőben és nekem a Cerberos sokkal jobban bejött! Én őket javasolnám... Ráadásul olcsóbb is, arról nem is beszélve, hogy mit kapsz a 2 helyen... Már maga a tanfolyam is jóval tartalmasabb a Cerberosban!
2012. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!