Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Shar-pei kutyusom van...

Egy Shar-pei kutyusom van most 10 hónapos, kislány! Hogyan tanítsam meg rendesen sétálni, mert nagyon húz és minden kutyához és emberhez oda megy! Valakinek valami ötlet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy Shar-pei kutyusom van most 10 hónapos, kislány!Már most 22kg és egyre nehezebb vissza fognom!Meg azzal sem tudok mit kezdeni hogy oda engedem más kutyákhoz és egyfolytában ugat szünet nélkül és más kutyákat ez felidegesít így senkivel nem tud játszani rajtam kívül! Nem bántja őket csak ugat!

2012. febr. 28. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Kutyaiskolába kellene menni, ahol találkozhat a fajtársaival, miközben téged megtanítanak a kutyanevelésre.
2012. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már kutyaiskolán,de nagyon sokba kerül és amúgy mindent megtudtam neki már tanítani!Ül,fekszik,marad,pacsi és minden egyebet,de a séta nem megy!Ezért az egy dologért sok lenne annyi pénzt kiadni!
2012. febr. 28. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] itt minden van, a sétáról is
2012. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem csak a sétát írtad. Kapásból 3 problémát soroltál fel:

- húz

- ugatja a többi kutyát

- "senkivel nem tud játszani rajtam kívül" (szocializálatlan)


A húzás még csak-csak megoldható otthon is, de a szocializálatlanságát te magad nem tudod megoldani. Ha meg tudnád, akkor nem került volna ilyen állapotba. Gyanítom, hogy vannak egyéb problémák is a kapcsolatotokban, csak esetleg azokat még nem vetted észre.


A húzásról való leszoktatáshoz nézd meg az első adást:

[link]

2012. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Más probléma nincs vele(velünk),szocializálva van!Játszik más kutyákkal kergeti őket,meg ugrálnak,meg minden csak hogyha megállnak akkor elkezd ugatni és egy idő után zavarja a másik kutyát!De köszi a tippeket.
2012. febr. 28. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!