Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Álvemhes a kiskutyám! Mit...

Álvemhes a kiskutyám! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok érte! le van törve, spriccol a cicijéből a vér, állandóan bújik ide, mindent szétkapar.
2012. febr. 29. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Spriccel a cicijéből vér??? És te még itt kérdzősködsz?? Azonnal állatorvos!!!
2012. febr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát ez félelmetesen hülye..
2012. febr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
állatorvos, azonnal!
2012. febr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem vért, hanem tejet akartál írni.
2012. febr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz! A legjobb az lenne, ha ivartalanítanád. A kutya többé nem tüzelne, álvemhes sem lenne, és nagyon sok szervi bajtól védheted meg így.
2012. febr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A vér spriccel? Akkor ott nagyon nagy a baj!
2012. febr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat, a tej! Csak nagyon ideges vagyok, véletlenül elírtam. a spriccelésről a vér jutott eszembe
2012. febr. 29. 16:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Na és? Voltatok állatorvosnál?
2012. febr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ok. Menjetek el dokihoz.

Ismerősömék kaptak vmi gyógyszert, nem is tudom pontosan mit, enyhíti a tüneteket, utána pedig ivartalaníttasd. Lehet, hogy már most is lehetne, amikor produkálja a tüneteket, ezt nem tudom pontosan, de mindenképp ivartalaníttasd, mert később jó eséllyel alakul ki nála daganat, akár az emlőiben, akár a méhében, petefészkében!!

2012. febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Először is nyugi, ez nem betegség, nem lesz baja.

Ehhez nem kell doki, ez egy "természetes" jelenség, semmi szükség arra, hogy hormon kezelést kapjon! Márpedig ez az egyetlen módszer, amit az állatorvos tud alkalmazni. És az sem fogja azonnal megszüntetni a tüneteket, max 4 hét helyett 2 és fél hét után múlnak majd el.

Ne simogassátok olyan sokat, a hasát pláne ne. Kapjon egy kicsit kevesebbet enni, és sétálj vele nagyokat, ezek is segítenek. Az emlőit pedig borogasd vizes ronggyal.


Ha minden tünet elmúlt, vidd el ivartalaníttatni, mert amelyik kutya egyszer álvemhes volt, az újra az lesz a tüzeléseket követően. És sajnos elég káros, mert megnőhet az emlőrák esélye.

2012. febr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!