Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Európa Kiállítás - Románia!...

Európa Kiállítás - Románia! Champion kutya nevezése így megoldható (többi lent)?

Figyelt kérdés
Kutyáimat vinném a bukaresti Európa Kiállításra októberben. A kutyáimnak addigra meglesz a HSCH minősítése, de a nevezési határidő jóval hamarabb lejár. Nevezhetem champion osztályba az első határidői úgy, hogy a champion bizonyítványt csak később töltöm fel a nevezéshez? Az utolsó nevezési határidő előtt kézhez fogom kapni a champion bizonyítványokat.

2012. febr. 29. 22:50
1 2
 1/16 Akiteki ***** válasza:
Nem tudni, a románok hogy fogják csinálni, de normális helyen kapsz egy mailt és felszólítanak hiánypótlásra. A nevezés ettől megtörtént, nem fogják a későbbi határidős pénzt kérni emiatt.
2012. febr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De a kutyád már HCH, nem? Azzal is nevezheted ch osztályba.
2012. febr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Akiteki ***** válasza:
Biztosan munkavizsgára kötelezett. A HCH és a HSCH általában egyszerre szokott meglenni a vizsgára nem kötelezett fajtáknál.
2012. febr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, munkavizsgára kötelezett, de a HSCH hamarabb meglesz, ezért gondoltam azzal nevezni. Mire a munkavizsga bizonyítványt megkapom csak utána tudom elküldeni a ch kérelmet...


Esetleg valakinek saját tapasztalata van?

2012. márc. 1. 07:52
 5/16 Akiteki ***** válasza:
Miben lenne tapasztalat? Román eu kiállítás még nem volt:))
2012. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem igazán erre gondoltam...csak arra, hogy esetleg valaki nevezett-e már itthon, vagy külföldön úgy, hogy a ch bizonyítványt később csatolta?
2012. márc. 1. 09:57
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

2-es vagyok. Bocs, hogy bekavartam a HCH-val, azt hittem már megvan. :)

Ch bizonyítványt még nem csatoltam később, de pl. neveztem a világkiállításra 1. határidőre,

2012. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Na, lemaradt a vége, tehát:

A világra beneveztem 1. határidőig, de az egyik kutyámnak még nincs export tk-e, így csatolni sem tudtam. Úgy tűnik elfogadták a nevezést és ráérek csatolni a tk-et.

2012. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Akiteki ***** válasza:
Igen, neveztem már úgy itthon. Amikor megjött a ch. bizi, akkor küldtem másolatot. A kiállítási szabályzatban az van, hogy a kiállítás időpontjában ch. bizonyítvánnyal kell rendelkezni, nem az, hogy az első nevezési határidőben. Tehát ezt teljesen szabályosnak találom.
2012. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor így lesz. Nem lenne gond nyílt osztályban nevezni, de két kutyát vinnék, és az egyiket nyílt a másikat pedig ch osztályban...de csak így tudom megoldani. Remélem elfogadják. Nincs kedvem a bizonyítvány miatt 3. időpontban nevezni :(
2012. márc. 1. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!