Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen idős korban szokták...

Milyen idős korban szokták levágni a kölyök kutyák farkát?

Figyelt kérdés
Mivel szokták levágni?
2012. márc. 3. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Hát már nem szabad neki levágni ugyanis illegális. Amúgy 4-5 naposan szokták levágni nekik egy steril felforrósított ollóval.
2012. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Max. egy -két napos korukban.
2012. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Mivel tilos, ezért nem szokták levágni
2012. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
1-2 napos korban
2012. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
OMG!
2012. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%

Annyira nem bírom azokat akik a saját önzőségükből csonkítgatják a kutyák farkát, csak mert úgy szép! A kutyának az önkifejezését rontja. ugyanis a farka az egyik legfontosabb "kifejezőeszköze", amivel a másik kutyának jelzi mik a szándékai. Ezért van az, hogy még sok ember és fél a farkatlan dobermann-tól és a rotweiler-től, pedig esküszöm a farkat csóválva jönnének az emberhez akkor máris nem lenne olyan ijesztő. És ezért van, hogy sok kutya félre érti egy ilyen kutya közeledést hiszen nem látja az árulkodó farkat lengeni és a magasban tartva, ezért több kutya reakciója negatív lesz a te kutyád felé.

De te tudod, amúgy mit tudom én, nem unatkozok ennyire, hogy ezzel foglalkozzak.

2012. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

ma 21:19

Gondolom, nem találkoztál még állandóan sebes, vérző vizsla farokkal, dog farokkal, boxer farokkal és még sok más ilyen gonddal küszködővel. Ma az emberek nagy része társként tartja a kutyáját. Ha pl lakásba is bent van, bizony, előfordul, hogy falba, egyéb kemény helyekre hozzá veri a kutya a farkát. Általában a vékony szőrrel fedettek vannak ilyenkor bajban.

2012. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom ahogy megszületnek
2012. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-8napos korukig, konkrétan hogy ezen belül mikor az tenyésztőtől függ.
2012. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mustafa33 ***** válasza:
0%
Én akkor ajánlanám, amikor a tiedet is. Nagyon előnyös lesz neked is. Nem kapsz meg bizonyos betegségeket, nem fogod sehova bedugdosni, nem lesz vele bajod ha valami kellene és nincs vagy kivel vagy hol, nem fogod becsípni a nadrágod cipzárjába...
2012. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!