Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak most vele? SOS!

Mit csináljak most vele? SOS!

Figyelt kérdés

Ma a kutyám lába kificamodott, és az orvos felírt neki Loxicom-ot. Azt mondta, hogy 6x2 adagot adjak neki. Fél órával ezelőtt beadtam neki az utolsó adagot, viszont azóta 5-10 perces megszakításokkal hány. Felhívtam a dokit, ő azt mondta, hogy ez normális, viszont szerintem kicsit sem az!

Már az egész lakás tele van hányva, a kedve amúgy jó, iszik sokat, mászkál, az előbb a másik kutyámmal már játszott is, de ezektől függetlenül hány.

Mit csináljak?


2012. márc. 3. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Miért kellene felülbírálnunk az orvost? Ha azt mondta, normális, akkor az.

Vizet mindenképpen igyon eleget.

2012. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Keress másik orvost, hívj fel egy éjszakai ügyeletet. A sok hányástól kiszáradhat, ami baromira nem jó.
2012. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A másik orvoshoz vitel mellett azt is megtenném, hogy kivinném olyan helyre sétálni ahol talál füvet, ugyanis a kutya fűevéssel tisztítja-gyógyitja magát. (igaz azt is ki fogja hányni javarészt, de ezzel csak segítesz rajta) Ez egy régi természetes gyógymód a kutyának, amit saját maga fejlesztett ki.
2012. márc. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nyugi, nincs baja, csak ez a gyógyszer megterheli a gyomrot.

quamatelt szoktak mellé adni.


most már mindegy, pár napig legyen diétán és elmúlik a hányás.


rizs répával,párizsival vagy csirkehússal mondjuk 3 napig... (ha korábban jó lesz, elég 2 napig.)

ettől helyre jön a gyomra.

2012. márc. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!