Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek olyat, aki készít...

Ismertek olyat, aki készít méretre szállító boxot autóba? (fémet)

Figyelt kérdés
Sajnos ezek a műanyag hordozók nem férnének el a csomagtartóban , így gondoltam csináltatnék valakivel.Tudnátok nevet és elérhetőséget , vagy weboldal linket adni ahol ilyesmivel is foglalkoznak ?

2012. márc. 4. 15:45
 1/9 hell-ikon ***** válasza:
50%

Esetleg valamilyen bádogos, talán. Ha megadod a méreteket biztos megtudják csinálni. Felénk ingyenes hirdetőújságokban elég sokan reklámozzák magukat vagy apró hirdetés formájában v. kiemelt keretes hirdetőként.


De ha googleben rákeresel bádogos keresőkifejezésre, akkor tuti kidob néhány találatot.

2012. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a tippet! :)
2012. márc. 4. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Kutya újságban találtam, ezt a hirdetést:

[link]

2012. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Akiteki ***** válasza:
50%
Holnap elkérem a telefonszámot, ahol egy ismerősöm csináltatta. Ha elfelejteném, írj rám pü-ben.
2012. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

a lamo-sok itt vannak felénk, nagyon jók a boxok, és dekorativak. De a vaterán is megnézheted. 1 kutyás olyan 60 e körül van. De ha kimész valamelyik kiállitásra, szoktak lenni árusok, és van készen is kimondottan csomagtartóba való, csapott elejü összecsukható fém szállitóketrec. És itt is van, műanyag:


[link]

2012. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért 60e Ft-ot nem szeretnék rá költeni.Ezeket egyébként már én is megtaláltam , csak az a baj hogy nem mennek bele a csomagtartóba.

Megrajzoltam és beméreteztem a ketrecet , elküldöm 1-2 bádogosnak/lakatosnak aztán majd csak mondanak rá egy árat.

2012. márc. 4. 22:34
 7/9 Akiteki ***** válasza:
50%
75 ezerért már gondolom aranyból van a zár rajta. Vagy minimum magától megsétáltatja a kutyát.
2012. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
A lamo boxok nagyon jók, horganyzott acélból készülnek, kényelmesek, könnyűek, és nem utolsósorban esztétikusak. Ráadásul csak egyszer kell elkészittetni. nekem is ilyen van a kocsiban, ha arról van szó, csak kikapom egy pillanat alatt. ezeket az összecsukható ketreceket a dobijaim szétrugták egy perc alatt, könnyen deformálódik, stb. A Savic ketrecek jók még, azok sokkal erősebbek. de azok már nem olyan olcsók. Csináltass OSB lapból keretet, és lakatossal kislyukú térhálóból ajtót rá zártszelvény kerettel.. tök jól meg tudják csinálni.
2012. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget , szerintem megpróbálom megcsinálni osb lapokból nagy részét , az ajtót és a vázat pedig L profilból elkészíttetem egy lakatossal.
2012. márc. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!